6 ayda sayısal 200 bin yapılır mı?

Yani çok aşırı bir süre çalıştığım söylenemez ama AYT 20.75 sayısal netleri ile 229k ya girdim. Biraz da şans işi. Bende sorular zordu az soru yaparak daha iyi sıralama yapılabildi. Bende bu şekilde üniversiteye girdim.

Yani çok aşırı bir süre çalıştığım söylenemez ama AYT 20.75 sayısal netleri ile 229k ya girdim. Biraz da şans işi. Bende sorular zordu az soru yaparak daha iyi sıralama yapılabildi. Bende bu şekilde üniversiteye girdim.
Soruların zor olup olmaması sıralamanı pek değiştirmez bence, o zor sorularla herkes karşılaşıyor sonuçta.

Çok rahat.
Bu sene 198.000 yaptım.
Bunu övünerek söylemiyorum, ama 3-4 ay kitap açmadığım oldu 12. Sınıfta. Bir kere kopunca toplamak zor oluyor. 1 hafta kala iyi çalıştım.

Günde 2-3 saat çalışarak çok rahat yaparsın 200.000'i, hatta muhtemelen 100.000'e bile yaklaşırsın.

TYT AYT netiniz nasıldı?
Çok rahat.
Bu sene 198.000 yaptım.
Bunu övünerek söylemiyorum, ama 3-4 ay kitap açmadığım oldu 12. sınıfta. Bir kere kopunca toplamak zor oluyor. 1 hafta kala iyi çalıştım.

Günde 2-3 saat çalışarak çok rahat yaparsın 200.000'i, hatta muhtemelen 100.000'e bile yaklaşırsın.

TYT AYT netiniz nasıldı?
Çok rahat.
Bu sene 198.000 yaptım.
Bunu övünerek söylemiyorum, ama 3-4 ay kitap açmadığım oldu 12. sınıfta. Bir kere kopunca toplamak zor oluyor. 1 hafta kala iyi çalıştım.

TYT AYT netiniz nasıldı?

TYT 30-35 değişiyor
AYT hiç girmedim.
200k gibi komik bir şeyi hedef olarak görme, göreceksende okumayı falan unut; senin için zaman kaybı olur. Ya geceni gündüzüne katıp saatlerce çalış, en fazla 60k yap ya da yapma. 200k ile gideceğin üniversite muhtemelen üniversite denmeyi bile haketmeyecek bir konumda olacak. Ülkede sözde üniversitelerde okuyup işsiz kalan insanları çok sık görüyoruz. 200k'lık yerler "genel olarak" adı hariç üniversite falan değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı