6 günlük solo RX 590 8 GB Ethereum mining sonuçları

29 mh ile geçen 2 haftalık günlük ortalamam 0.00200eth kazımı bu son 3 gündür günlük 0.00150eth kazımına düştü ne değişti
Zorluk arttı galiba emin değilim ama. Ben de ethermine'da 31 mh/s ile 0.00190 kazıyordum ortalama. Bir çok faktör var ya. Kafam allak bullak.

29 mh ile geçen 2 haftalık günlük ortalamam 0.00200eth kazımı bu son 3 gündür günlük 0.00150eth kazımına düştü ne değişti
açıkçası 0.015 beni mutlu etmeyen bir değer, eskiden dediğim gibi ethermine üzerinde 0.035 civarında günlük kazancım vardı nerdeyse yarı yarıya kayıp bu da günlük 5 dolar yerine 2.5 dolar kazanmak oluyor ki hiç karlı değil
Zorluk arttı galiba emin değilim ama. Ben de ethermine'da 31 mh/s ile 0.00190 kazıyordum ortalama. Bir çok faktör var ya. Kafam allak bullak.
Zorluk birkaç haftadır epey arttı, birden yükseldi o yüzden kazım değerim yarı yarıya düştü diye tahmin ediyorum. Birde geçen gün tüm kazıcılara 2x kazanç verildi sebebini de 4gb kartlarla kazım yapılma işi bitti ve onların ödüllerini de dağıttılar diye okumuştum.
Kartımı satmayı da düşünüyorum letgoda alıcı olursa satacağım, minerlar 5k para bile veriyor bence kazım yapmaktan daha karlı. Hali hazırda 1660ti gpulu laptopum var işimi ondan görebilrim. Hem masaüstümü de yükseltmeyi düşünüyorum ama bilemedim ne kadar mantıklı olur.

Whattomine.com dan güncel kazançları görebilirsiniz birebir anlık veriyor maalesef 1 USD daha kayıp var 2 kart ile elektrik masrafsız dün 5.99 şu bugün 5'e düşmüş tek karta 2.50 USD'lere kadar düşmüş demektir 30 MH/s de.

Ne dediniz hocam tam olarak?
Reject değerlerimin çok yüksek olduğundan bahsettim bakalım çözüm sunacaklar mı.
1614597821441.png

Kazanç değerlerinizi paylaşır mısınız arkadaşlar. Bu düşüş çok zoruma gitmeye başladı pool değiştireceğim bu gidişle.
Veyahut kartımı da satabilirim.

Reject değerlerimin çok yüksek olduğundan bahsettim bakalım çözüm sunacaklar mı?
Eki Görüntüle 901299
Kazanç değerlerinizi paylaşır mısınız arkadaşlar. Bu düşüş çok zoruma gitmeye başladı pool değiştireceğim bu gidişle.
Veyahut kartımı da satabilirim.

2 kartla kazıyorum neredeyse tek kart ile kazdıgım gelen kazanç gelmeye başladı zorluk arttığı için mi pooldan kaynaklımı bilmiyorum ama size ilk günden beri Ethermine daha fazla ödediğini belirtmiştim diye hatırlıyorum başka bir havuza geçerseniz farkı paylaşırsanız sevinirim bu arada bende mail attım bu durumla ilgili herhangi bir dönüş olmadı size oldu mu?

2 kartla kazıyorum neredeyse tek kart ile kazdıgım gelen kazanç gelmeye başladı zorluk arttığı için mi pooldan kaynaklımı bilmiyorum ama size ilk günden beri Ethermine daha fazla ödediğini belirtmiştim diye hatırlıyorum başka bir havuza geçerseniz farkı paylaşırsanız sevinirim bu arada bende mail attım bu durumla ilgili herhangi bir dönüş olmadı size oldu mu?
Evet şuanda kartların kazım güçleri temelde aynı olsada havuzdaki kazanç yarı yarıya düştü çok ilginç bir durum detaylı araştırılması lazım, bana da kazım zorluğu arttığı için öyledir gibi geliyor ama bir anda oldu yavaş yavaş azalması gerekirdi. Şuan için en iyi havuzlarda ethermine yer alıyor bilen kullanan varsa başka havuz deneyelim. Bu arada benim postama da yanıt gelmedi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Boyle bi konu buldum sanirim zorluk arttigi icin kazanç düşmüş.

Evet şu anda kartların kazım güçleri temelde aynı olsa da havuzdaki kazanç yarı yarıya düştü çok ilginç bir durum detaylı araştırılması lazım, bana da kazım zorluğu arttığı için öyledir gibi geliyor ama bir anda oldu yavaş yavaş azalması gerekirdi. Şu an için en iyi havuzlarda Ethermine yer alıyor bilen kullanan varsa başka havuz deneyelim. Bu arada benim postama da yanıt gelmedi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Boyle bir konu buldum sanirim zorluk arttigi için kazanç düşmüş.

Ethermine'a geçtim kazançlar yarı yarı yarıya düşmüş zorluk arttığı için pool la alakası yok maalesef bilgin olsun tek kart ile kazmak mantıksız 31 MH/s için artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı