600-700 TL Arası Sistem Tavsiyesi

image.jpg

Edit: HDD eklemeyi unutmuşum. Eski HDD'ni kullanırsın.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam sağolun. Sizden de fikir alayım başlığı okumuşsunuzdur. Öylesine alacağım bu bilgisayarı. Nasıl bir fikir siz olsanız nasıl bir yol izlerdiniz ? Fikrinizi alayım.

Edit:
Performansı baya iyiymiş.

Son düzenleme:
Benim için mantıklı bir fikir çünkü sen sadece CS-GO oynuyorsun. (ben de sadece TF2 oynuyorum) bu tür oyunlar güçlü ekran kartları istemediği için neredeyse her bilgisayarda çalışmaktadır. Güçlü bilgisayarlarda da çalışmaktadır ama oyun o zaman da 200 FPS veriyor. Evimizdeki çoğu monitör de 60 Hz. Ve bu bilgisayar CS-GO, LoL ve DotA 2 gibi basit oyunları çalıştıacaktır.

Benim için mantıklı bir fikir çünkü sen sadece CS-GO oynuyorsun. (ben de sadece TF2 oynuyorum) bu tür oyunlar güçlü ekran kartları istemediği için neredeyse her bilgisayarda çalışmaktadır. Güçlü bilgisayarlarda da çalışmaktadır ama oyun o zaman da 200 FPS veriyor. Evimizdeki çoğu monitör de 60 Hz. Ve bu bilgisayar CS-GO, LoL ve DotA 2 gibi basit oyunları çalıştıacaktır.
Hocam hakılısınız genel olarak onları oynuyorum yada İndie Oyunları oynuyorum. PS3 var zaten genelde grafik isteyen oyunları oradan oynuyorum ki artık zerre ilgimi çekmiyor yeni çıkan oyunlar. Notebook'um iyi ama işte başta söylediğim merakım yüzünden Masaüstü'ye geçmek istiyorum. Üniversiteye başlayınca farklı bir sistem aklımda fakat o aradaki 1.5 seneyi idare edebilecek ve acemiliğimi atabileceğim bir sistem için. Monitör olarak nasıl bir şey tavsiye edersiniz hocam ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı