6000-9000 TL sistem önerisi

yigitbil1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz
8 GB Ram
Nvidia Geforce MX350
Acer Aspire A315-58G
Meslek
Öğrenci
GT 1030 alınmaz heleki böyle güzel bir meblağ para veriyorsun yazık olur. Kasa ekran kartı ve işlemciyi ikinci el ve temize alırsan harika olur.

Isterseniz bana konumunuzu söyleyin ben size harika bir PC dizeyim 😁

GT 1030 alınmaz heleki böyle güzel bir meblağ para veriyorsun yazık olur. Kasa ekran kartı ve işlemciyi ikinci el ve temize alırsan harika olur.

Isterseniz bana konumunuzu söyleyin ben size harika bir PC dizeyim 😁
GT 1030 neden alınmaz? Gayet iyi bir ekran kartı diye biliyorum.

İyi bir ekran kartı ama verdiğin paraya değmez hocam. O ekran kartını 1250 TL'ye alabilirsin onun yerine daha fazla para vererek daha iyisini alırsın.
Sadece ekran kartı değil ki. Direkt sistem bakıyorum. Bence bu paraya bulunabilen en iyi sistemlerden.

Toplu bakarsan zarar ederisin hocam. Boşuna fazladan para veriyorsun.
Hocam bütçem 6000-10000 arası. Bana güzel, iyi performans alacağım bir sistem göster onu alayım. Bu ekonomide bütçem en fazla bu kadar oluyor ki para benden çıkmıyor babamdan çıkıyor. Adamın aldığı maaş belli. Fatura var, borçlar var. Daha ehliyet için(kursla beraber) toplam 4000 küsür para ödedi-ödeyecek. 2 gün önce gözlüğüme 600 lira verdi(Göz doktorum verdi.) Ben de isterim düzgün bir paraya düzgün bir sistem almak ancak elimdeki imkanlar belli. Sen bana daha iyisini öner ben onu alayım.

Hocam bütçem 6000-10000 arası. Bana güzel, iyi performans alacağım bir sistem göster onu alayım. Bu ekonomide bütçem en fazla bu kadar oluyor ki para benden çıkmıyor babamdan çıkıyor. Adamın aldığı maaş belli. Fatura var, borçlar var. Daha ehliyet için(kursla beraber) toplam 4000 küsur para ödedi-ödeyecek. 2 gün önce gözlüğüme 600 lira verdi(göz doktorum verdi.) Ben de isterim düzgün bir paraya düzgün bir sistem almak ancak elimdeki imkanlar belli. Sen bana daha iyisini öner ben onu alayım.

Bana konumunu verebilir misin?

Arkadaşlar PC toplama konusunda pek bir bilgim yok o yüzden bana hazır veya tek tek 6000-9000 lira aralığında sistem önerebilir misiniz? İsterseniz toplayabilirsiniz isterseniz hazır bir sistem de atabilirsiniz.

INTEL I5 10400F-ASUS GT1030 GDDR5-PRIME H510M-D-KIOXIA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu nasıl sizce
hocam Youtubeda çok güzel anlaşmalı kasalar var 10k reklam yapmak istemediğim için isim vermeyeceğim.

Geri
Yukarı