64 lira olarak gözüken ayakkabıyı satın almam ve siparişin iptal edilmesi

Rolfy

Kilopat
Yer
Onun kalbi...
Bugün saat 16.30 sularında Trendyol üzerinde 64 liraya Puma marka spor ayakkabıya denk geldim. 44 numara sadece bir adet kaldı herhalde o yüzden bu kadar ucuz diyerekten hemen sepete attım. Satın alma işlemini gerçekleştirdim ve sipariş yaklaşık 10 dakika sonra iptal edildi olarak gösteriyordu. Tekrar kontrol ettiğimde ayakkabının fiyatı 649 lira olarak güncellenmişti, fiyatını yanlış yazmışlar fakat ben satın alma işlemini gerçekleştirdim ve parasını da ödedim. Daha önce forumda bir kullanıcının başına böyle bir olay geldi diye hatırlıyorum. Nereye başvurmalıyım, nasıl bir yol izlemeyelim? Yazanlara şimdiden teşekkürler. Aldığım ekran görüntülerini de aşağıya bırakıyorum.

IMG-20201220-WA0004.jpg

20201220_170653.jpg

Alo 175'i arayın. Siparişin sizin izniniz olmadan iptal edilip edilemeyeceğini sorun. Oradan aldığınız bilgilerle gerekli yerlere şikayet başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hiçbir şey yapamazsınız diye biliyorum.
Daha önce forumda SSD mevzusu olmuştu böyle. Alan oldu diye biliyorum.
İkinci resimde yazdığı gibi, banka hesabınıza parayı göndermişler. Birkaç güne hesabınıza geçecektir.
Olay paramın hesabıma geçmesi değil. Satın aldığım ürünü iptal etmeleri. Parasını ödemişim, hataları onları ilgilendirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı