6750XT için 1080p vs 1440p

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
6750XT almayı düşünüyorum ama 2K ve 1080P'nin adamakıllı bir farkı var mı? Eğer yoksa daha düşük bir kart almayı düşünüyorum. Aradaki grafik farkı daha fazla ekran kartı parasına değer mi?

2K'da çok işe yaramaz şuan çoğu oyunda. Cyberpunk'ta 60FPS civarı alırsın akıcı olmaz.
Kafadan bilgi sallayıp insanları yanlış yönlendirmeyin, 2k Da 6750 xt ile ultrada 70 üstü fps alır. Çoğu oyunda da rahatlıkla güzel fps alarak oynar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2K ile 1080p arasında tabiki fark var. 27 inch 2k ips monitör almanızı tavsiye ederim.

2K'da çok işe yaramaz şuan çoğu oyunda. Cyberpunk'ta 60FPS civarı alırsın akıcı olmaz.
Ben RX6700'ü 5600X ile 2K oynuyorum. Gayet iyi olduğun söyleyebilirim. Her oyunu ultrada oynayabiliyorum. Örneğin BF5 140FPS averaj. Sizin seçtiğiniz kart daha iyi, bence sorun yaşamazsınız.

Zamanında 6800XT vardı. O yanınca buna geçtim ve beni üzmüyor açıkçası.

6750XT almayı düşünüyorum ama 2K ve 1080P'nin adamakıllı bir farkı var mı? Eğer yoksa daha düşük bir kart almayı düşünüyorum. Aradaki grafik farkı daha fazla ekran kartı parasına değer mi?
RX6700 önerebilirim :) fiyatına göre çok iyi iş çıkarıyor. Bende sapphire model var ve 65 dereceyi şu ana dek aşmadı :)

Ben RX6700'ü 5600X ile 2K oynuyorum. Gayet iyi olduğun söyleyebilirim. Her oyunu ultrada oynayabiliyorum. Örneğin BF5 140FPS averaj. Sizin seçtiğiniz kart daha iyi, bence sorun yaşamazsınız.

Zamanında 6800XT vardı. O yanınca buna geçtim ve beni üzmüyor açıkçası.

RX6700 önerebilirim :) fiyatına göre çok iyi iş çıkarıyor. Bende sapphire model var ve 65 dereceyi şu ana dek aşmadı :)
6800xt nasıl yandı hocam ? birde soğutucu olarak ne kullanıyorsunuz?

6800xt nasıl yandı hocam ? birde soğutucu olarak ne kullanıyorsunuz?
Evimizin tesisatı ile ilgili sanırım, emin değilim. Elektrikler gidince hem anakartım hem GPU'm yandı.

İşlemci soğutucum: ID Cooling Frostflow X 240

Mecbur kalmasam sıvı soğutma almayacaktım. Yine de işlemcim 75 derecenin üstüne çıkmıyor.
(Aklımda nh-d15 vardı, kasama sığmadı)

Geri
Yukarı