700 TL klavye önerisi

Bütçe
600-700
Attığın sayfadaki yorumlara baktın mı? Alanlar bile önermemiş buradaki arkadaşlar önerse ne olacak paranı çöpe mi atacaksın? Aliexpress veya Amazon'dan almayacaksan bu fiyata mekanik klavye bakmasan daha iyi, membran klavyelere bakabilirsin 500TL civarında bulabilirsin bir sürü model.

Neden uygun değil? Online alışveriş denildimi akıla gelen ilk sitelerdir bunlar. Ayrıca oralardan alacağın en iyi klavye sarftech T60 olur oda Allah'a emanet çalışır.

Vallahi ben aldım bayağıdır gayet de güzel yani hatta 1200TL'ye aldığım klavyeden bile daha iyi çünkü onda ara sıra çift basma basmama gibi şeyler oluyordu. Oyun performansının günlük performansının da gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Bence bir ürünü kullanmadan yorum yapmayın. Bu sitede fiyatı uygun olana iyi yorumu olana çok fazla her şeye çöp demeye bir yatkınlık var.

Vallahi ben aldım bayağıdır gayet de güzel yani hatta 1200TL'ye aldığım klavyeden bile daha iyi çünkü onda ara sıra çift basma basmama gibi şeyler oluyordu. Oyun performansının günlük performansının da gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Bence bir ürünü kullanmadan yorum yapmayın. Bu sitede fiyatı uygun olana iyi yorumu olana çok fazla her şeye çöp demeye bir yatkınlık var.

T60 adlı model de çift basma sorunları yay ve çınlama sesi gibi sorunlar var Switch'lerde rezalet ama bu bütçe de başka alternatif yok kronik sorunlu bu arada çift basma olayı elinde sonunda yaşayacaksınız illaki bir sorun o klavyeden.

Alanların yarısı problem yaşadı diğer yarısı henüz yaşamadı diye ürünü tavsiye mi ediyorsunuz? Bunlar ürünü kullanmayanların yorumları değil, direkt ürünün kendi yorumlarında çöp diyor kullananlar zaten. Yakında 700TL çöp olunca bu yorumunuzu hatırlarsınız umarım, millete dandik ürün tavsiye etmeyin. Bu bütçede markasız mekanik klavyedense markalı membran klavye çok daha mantıklı, ya da AK680 bakılabilir bütçe az artarsa.

Geri
Yukarı