7000TL Gaming Laptop Önerisi

Roverandom

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Game Designer
7000TL civarında gaming laptop önerebilirseniz çok sevinirim. Yurt dışındaki sitelerden alabiliyorsak onlardan da olabilir.

MSI GE62VR 6RF(Apache Pro)-076XTR Intel Core i7 6700HQ 2.60 Fiyatı

Yurt dışına yönelmek yanlış olur. Buyrun bu ürünü inceleyin. Eğer benim için Performans önemli tasarıma pek bakmam diyorsan:

Tulpar T5 V8.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı

Her türlü işini görecektir.
Neden yanlış olsun kardeşim? Hangi firma gönderdi acaba seni?

7000TL civarında gaming laptop önerebilirseniz çok sevinirim. Yurt dışındaki sitelerden alabiliyorsak onlardan da olabilir.

Kardeşim sen başkasına bakma, amazon.de'den aynı fiyata GTX 1070'li laptop alabilirsin.

Buyur link: Asus ROG GL502VS-FY045T 39,6 cm Notebook schwarz: Amazon.de: Computer & Zubehör

upload_2017-1-5_19-45-12.png

Ek olarak eğer ekranı 4K olsun ve RAM 16 GB olsun istersen 7500 TL civarına çıkabilirsin. Ödeme yaparken sakın TRY seçme. EUR seç. EUR seçersen 6444.89 TL tutuyor şu anki kurla. Hayırlı olsun şimdiden.

Son düzenleme:
Yardımcı olmaya çalıştığınız için ikinizede teşekkür ederim.

@Manyyak kardeşim bu amazon.de den alım satım işi nasıl oluyor biraz da o konuda bilgi verebilirmisin lütfen?

Yardımcı olmaya çalıştığınız için ikinizede teşekkür ederim.

@Manyyak kardeşim bu amazon.de den alım satım işi nasıl oluyor biraz da o konuda bilgi verebilirmisin lütfen?
Üye olup ürünü sepete ekliyorsun, gönderilecek adresi giriyorsun fakat adresi yazarken Türkçe karakter kullanma. Yani büyük İ, küçük ı, ç, ö, gibi harfleri kullanma. Adresi ve kimlik numaranı falan her şeyi girdikten sonra satın alırken ödeme yöntemi seçmeni istiyor, orada da kart bilgilerini giriyorsun. Ardından kargo tipi seçiyorsun. Kargo'yu standart seçersen amazon.de'de kargo ücretsiz. Hızlandırılmış kargolar 100-200 TL arası tutabiliyor. Ücretsiz kargoyu seçtiğinde 1 hafta içinde geliyor ürün. Fakat vergi dahilinde olan ürünler gümrükten geçerken UPS kargodan e posta alıyorsun ve telefonla arayıp bilgilendiriyorlar ne yapman gerektiğini. E posta ile sana bir PDF dosyası gönderecekler, orada 2. sayfadaki vekaletnameyi doldurup hangi adrese atman gerektiğini sorduğunda sana verdikleri adrese atman gerekiyor. Bu vekaletname olayı ürünü gümrükten geçirirken senin adına yapabilmeleri için isteniyor. Ürün gümrükten geçtikten sonra süratle evine ulaşıyor. Diyelim ki ürün arızalı geldi. Hemen amazon.de ile iletişime geçiyorsun yardım sayfasından. Ürünün arızalı olduğunu belirtince yeni ürünün sipariş kaydını açıyorlar, bunu geri yollamanı istiyorlar. Kargo parasını da onlar ödüyor.

Daha ayrıntılı bilgi için amazon.de'de yardım sayfasından "beni arayın" tuşuna basıp telefondan sormak istediğin her şeyi sorabilirsin. Türkçe destek veriyorlar. Ayrıca şu konuda da bir rehber hazırlanmış Amazon'dan alışverişle ilgili: Amazon.com Alışveriş Rehberi ve SSS

Sayfa ara yüzü olarak amazon.de ile amazon.com aynı. Amazon.de'de sayfanın en altında dil seçme yeri var. Oradan Türkçe dil seçeneğini seç.

Üye olup ürünü sepete ekliyorsun, gönderilecek adresi giriyorsun fakat adresi yazarken Türkçe karakter kullanma. Yani büyük İ, küçük ı, ç, ö, gibi harfleri kullanma. Adresi ve kimlik numaranı falan her şeyi girdikten sonra satın alırken ödeme yöntemi seçmeni istiyor, orada da kart bilgilerini giriyorsun. Ardından kargo tipi seçiyorsun. Kargo'yu standart seçersen amazon.de'de kargo ücretsiz. Hızlandırılmış kargolar 100-200 TL arası tutabiliyor. Ücretsiz kargoyu seçtiğinde 1 hafta içinde geliyor ürün. Fakat vergi dahilinde olan ürünler gümrükten geçerken UPS kargodan e posta alıyorsun ve telefonla arayıp bilgilendiriyorlar ne yapman gerektiğini. E posta ile sana bir PDF dosyası gönderecekler, orada 2. sayfadaki vekaletnameyi doldurup hangi adrese atman gerektiğini sorduğunda sana verdikleri adrese atman gerekiyor. Bu vekaletname olayı ürünü gümrükten geçirirken senin adına yapabilmeleri için isteniyor. Ürün gümrükten geçtikten sonra süratle evine ulaşıyor. Diyelim ki ürün arızalı geldi. Hemen amazon.de ile iletişime geçiyorsun yardım sayfasından. Ürünün arızalı olduğunu belirtince yeni ürünün sipariş kaydını açıyorlar, bunu geri yollamanı istiyorlar. Kargo parasını da onlar ödüyor.

Daha ayrıntılı bilgi için amazon.de'de yardım sayfasından "beni arayın" tuşuna basıp telefondan sormak istediğin her şeyi sorabilirsin. Türkçe destek veriyorlar. Ayrıca şu konuda da bir rehber hazırlanmış Amazon'dan alışverişle ilgili: Amazon.com Alışveriş Rehberi ve SSS

Sayfa ara yüzü olarak amazon.de ile amazon.com aynı. Amazon.de'de sayfanın en altında dil seçme yeri var. Oradan Türkçe dil seçeneğini seç.
Ürünün gümrükten geçmeme durumu var mı peki ?

Ürünün gümrükten geçmeme durumu var mı peki ?
Yok. Ürünü satın alırken çıkan ekranın görüntüsünü attım ya önceki mesajda, fiyata dikkat ettiysen "ithalat ücreti depozitosu" diye bir şey yazıyor. O kargo ücreti değil, gümrük ücreti. Yani vergisi dahil fiyat oradaki. Vekaletname doldurmanı istediklerinde gümrük işlemlerini falan her şeyi onlar halledip kapına kadar getiriyorlar.

Çok teşekkür ederim sana tekrardan kardeşim sağolasın.
Önemli değil. Şu adımları yaparak amazon.de müşteri hizmetlerinden Türkçe olarak destek alabilirsin herhangi bir soru sormak istediğinde:

Sayfayı Türkçe yapıyoruz:
upload_2017-1-5_20-9-8.png

Sağ taraftan giriş yapıyoruz:
upload_2017-1-5_20-12-2.png

Yardım tuşuna basıyoruz:

upload_2017-1-5_20-11-1.png

Çıkan ekrandan aşağıdaki yere tıklıyoruz:

upload_2017-1-5_20-15-18.png

Sorun ne ise belirtip iletişim yöntemi seçiyoruz:

upload_2017-1-5_20-20-6.png

Telefon seçersen "beni arayın" seçeneği var. Ona basarsan hemen mi arasınlar yoksa 5 dk. içinde mi arasınlar seçebiliyorsun.

upload_2017-1-5_20-17-6.png

Önemli değil. Şu adımları yaparak amazon.de müşteri hizmetlerinden Türkçe olarak destek alabilirsin herhangi bir soru sormak istediğinde:

Sayfayı Türkçe yapıyoruz:
Eki Görüntüle 208420

Sağ taraftan giriş yapıyoruz:
Eki Görüntüle 208422

Yardım tuşuna basıyoruz:

Eki Görüntüle 208421

Çıkan ekrandan aşağıdaki yere tıklıyoruz:

Eki Görüntüle 208424

Sorun ne ise belirtip iletişim yöntemi seçiyoruz:

Eki Görüntüle 208428

Telefon seçersen "beni arayın" seçeneği var. Ona basarsan hemen mi arasınlar yoksa 5 dk. içinde mi arasınlar seçebiliyorsun.

Eki Görüntüle 208427
Amazon.com dan alabiliyormuyuz peki ? Aynı şekilde

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı