7200 TL'ye gaming laptop önerisi

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar, bütçem 7200 TL. Genel olarak rekabetçi oyunlar oynasam da arada hikaye ve Online oyunlarda oynuyorum. Soğutması iyi ve beni uzun bir süre götürecek bir laptop önerisi yaparsanız sevinirim. Acer Nitro 5'i bu hafta sipariş edecektim fakat hem 1650 Ti modeli stoklarda bitmiş hem de fiyat 700 TL artmış :(. Dostlar, öncelikle bu stoklar yenilenir mi? Ayrıca stoklar yenilenince fiyatları düşer mi?

Hocam gümrükte takılırsa ne yapacağım? Bir de vergisi yığınla çıkmaz mı?
Bu atılan linkteki cihazı satın aldım. Şu an o bilgisayar ile yazıyorum. Cihazın ödemesini yaparken vergisini de vererek ödeme yapıyorsunuz. Normalde cihaz 730 Dolar siz bu paranın üstüne 191 Dolar hem kargo hem vergi ödemesi yapıyorsunuz. Ürün gümrükte ve ya başka bir yerde iken beni aramadılar. Direk sipariş verdim 13 günde elime ulaştı. Aramex kargo ile gönderildi. Cihazdan bahsedecek olursam sıcaklık değerleri diğer 10. nesil Intel işlemcilere göre çok daha iyi oyunlarda ortalama 72 derece oluyor. Ekranı 144 Hz olması çok büyük avantaj. İçinde 2000 MB okuma 1000 MB yazma bulunan M2 SSD var. Genel olarak cihazdan memnunum.

Bunu alın.
Hocam HP aşırı ısınıyor. Alınacak bir laptop değil.
Bu atılan linkteki cihazı satın aldım. Şu an o bilgisayar ile yazıyorum. Cihazın ödemesini yaparken vergisini de vererek ödeme yapıyorsunuz. Normalde cihaz 730 Dolar siz bu paranın üstüne 191 Dolar hem kargo hem vergi ödemesi yapıyorsunuz. Ürün gümrükte ve ya başka bir yerde iken beni aramadılar. Direk sipariş verdim 13 günde elime ulaştı. Aramex kargo ile gönderildi. Cihazdan bahsedecek olursam sıcaklık değerleri diğer 10. nesil Intel işlemcilere göre çok daha iyi oyunlarda ortalama 72 derece oluyor. Ekranı 144 Hz olması çok büyük avantaj. İçinde 2000 MB okuma 1000 MB yazma bulunan M2 SSD var. Genel olarak cihazdan memnunum.
Hocam çok teşekkürler. Bizim ülkemizde ki mağazalar kazık fiyatına satıyor. 6K çok iyi para bu laptop için. Sağolasınız.

Hocam HP aşırı ısınıyor. Alınacak bir laptop değil.

Hocam çok teşekkürler. Bizim ülkemizde ki mağazalar kazık fiyatına satıyor. 6K çok iyi para bu laptop için. Sağolasınız.
Cihaz toplam 922 Dolar. Yanlış olmasın.

1616918949177.png

Yeni konular

Geri
Yukarı