76 Mm deniz topu yerli ve milli olarak üretildi

Böylece Türkiye bu silahı üretebilen dünyada 8. ülke olmuş olacak. İtalya’nın ambargosu sebebiyle 1 sene gecikmeli olarak bu silahı üretmek zorunda kaldı Türkiye.
İstif sınıfı yerli savaş gemilerinde de bu silah kullanılacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkemiz adına ümitliyim, 2023 yılında lider değişir ve ABD ile AB ikiliyle ilişkileri sağlıklı hale getirerek ekonomiyi iyileştirebiliriz.
Bu teknoloji haberleri de ivme kazanacaktır, zira ortaklar edineceğiz.

@GMC Denali @367519 Bana gülebilirsiniz saygı duyarım bu da bir düşüncedir ama kızgınlık bunu kabul edemem. Düşünce özgürlüğüne aykırı hareket olarak görürüm.
Düşünce şeklinize kızıyoruz zaten. Yazmak istemiyor insanlar, ifade bırakıyor ama anlamanız için ifade ediyorum: deli saçması ütopyalara inanmanız komediden ibaret ülkelerin sömürülerek yükseldiği bir Dünya da yaptığınız yoruma kızmak doğruyu anlamanız adınadır düşünce özgürlüğünüz adına değil. Lütfen benim mesajıma daha fazla cevap vermeyin bu tarz tutum da insanlarla uğraşmak irite ediyor ifadeyi de değiştiriyorum ki içiniz rahatlasın, aman aman. İyi forumlar.

Savunma sanayi olmasa dünya bu günkü gelişmişlik düzeyine erişemezdi.
Savaş = Teknoloji gelişimi

Savunma sanayi olmasa dünya bu günkü gelişmişlik düzeyine erişemezdi.
Savaş = Teknoloji gelişimi
Alakası yok. İsveç’in savunma sanayisi mi var? Askeri gelişimi destekliyorum ama bunun gelişmişlikle alakası yok. Ekonomik gelişmişlik ve ferah ayrı bir şey. SİHA satışlarının Türk halkına bir faydasını gördün mü mesela?
Aynen dostum ww1 ve ww2 olmasaydı da böyle konuşur muydun? 1930 da Almanya'nın parası mı vardı da 9 yılda süper güç oldular.
Evet vardı. Hitler deli gibi borçlandı bankalara. Karşılıksız aldığı borçlarla dünyanın en fazla otoyolunu yaptı Almanya’ya. Yetmedi ordusunu donattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı