8.1 amd switcable sorunu

fyodor

Hectopat
Selamlar,
Konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden kusura bakmayın :) Pek bilgili biri değilim bu konuda, elimden geldiğince açık anlatmaya çalışacam.
Lenovo g510 kullanıyorum, başlarda bu switchable sorununu yaşamıştım. Driverleri silip
Önce intelin driverını, sonra da amdnin driverını kurarak sorunu halletmiştim.

Geçenlerde amdnin bir programında, gaming evolved, uyarı çıktı. Yeni güncelleme mevcut amd catalcyst, kullananlar biliyordur tam ismini veremiyorum. Güncellemeyi yap dedim, yaptı. Bir gün sonra battlefield 3e bir göz atıyım dedim, girer girmez inanılmaz derecede kastı.
Sorunun o driverda olduğunu düşünüp geçen yaptığım uygulmayı yaptım, hepsini silip intel, amd sırasıyla tekrar yükledim. Gene olmadı. Bunu 6 kere daha yaptım, lenovonun sitesinden driverları denedim, intelden, amdden indirdim gene düzelme yok.
Windows 8'de amd switchable graphics çalıştırma rehberi | Technopat sosyal şuradaki çözümü denedim gene tık yok.
Şimdi ben o güncellemin olduğu tarihe geri alsam windowsu düzelir mi?

Çözümlerinizi,önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı