8 GB RAM yanına 4 GB eklenir mi?

Boşta RAM yuvası kalmayacağı için seneye tekrar değiştirmek isterseniz 4 GB olanı atmanız gerekir. Sanırım arkadaşlar bunu anlatmaya çalışmış. Mutlaka performansta fark olur, ama almışken en iyisini almak daha mantıklı gerçekten.

8+4 Dual channel çalışıyor yanlış bilgi vermeyelim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda bir kısımda çalışmaz diyor Recep bey bu nedir o zaman?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda bir kısımda çalışmaz diyor Recep bey bu nedir o zaman?
Kendi bilgisayarımda 8+4 Duel Channel kullandım. Bu video yeni olmuş biraz daha eskisini bulsaydınız ?

Ben kendi şahsi laptopumda 8+4 kullanıyorum Dual channel çalışmıyor aynı marka aynı değerler sadece boyut farkı var ve Single channel gösteriyor.
Bilgisayardan bilgisayara değişiklik gösterebilir. HP ve Lenovo bilgisayarımda 8+4 şeklinde çift kanal ram kullandım. Konuyu açan arkadaş gibi bütçem olmadığı için uzun bir süre bu şekilde kullandım hatta.

Bilgisayardan bilgisayara değişiklik gösterebilir. HP ve Lenovo bilgisayarımda 8+4 şeklinde çift kanal ram kullandım. Konuyu açan arkadaş gibi bütçem olmadığı için uzun bir süre bu şekilde kullandım hatta.
İşe yaradı mı oyunlarda fps artışı yaşadınız mı ?

Geri
Yukarı