8 Plus mı, XS mi, XS Max mı?

Demek istediğimi anlamadın, sıfır ve ikinci el fiyatı aynı neredeyse.
iPhone 8 Plus için Eylül 2023'te iOS 17 almayacak diye haber çıkınca pişman olma da sonra :D

8 plus çok eskidi artık ve belki de son ios güncellemesini kullanıyor şuan da, bence onu eleyelim. XS mantıklı ancak temizini bulmak bence şans işi X ve XS'lerin, özellikle yeşil ekran sorunu çıkıp da ekranı değişen, face id çalışmayan telefonlar olabilir 2.elde. Dikkatli olmak lazım. XS Max biraz daha tuzlu olsa da bence değer. Ek olarak ekranı daha kötü olsa da XR düşünebilirsiniz bence. Tek kamera, ekran gibi etkileri olsa da XS ve XS Max'dan piyasada daha uzun süre yer aldı. Belki şansınıza garantili bir cihaz bile denk gelebilir.

8 plus çok eskidi artık ve belki de son ios güncellemesini kullanıyor şuan da, bence onu eleyelim. XS mantıklı ancak temizini bulmak bence şans işi X ve XS'lerin, özellikle yeşil ekran sorunu çıkıp da ekranı değişen, face id çalışmayan telefonlar olabilir 2.elde. Dikkatli olmak lazım. XS Max biraz daha tuzlu olsa da bence değer. Ek olarak ekranı daha kötü olsa da XR düşünebilirsiniz bence. Tek kamera, ekran gibi etkileri olsa da XS ve XS Max'dan piyasada daha uzun süre yer aldı. Belki şansınıza garantili bir cihaz bile denk gelebilir.

XR tek kamera olması, XS Max'in çift kamerasından iyi. İkisini de kullandım. Araştırdığım da ise portre modu ve kamera da yazılım ile desteklendiğinden kamerası daha iyiydi gerçekten. Fark ettim bunu. Kamerası üzmez. Ama boyut farkı var. Şahsen boyutunu sevdiğim için XS Max'e geri döndüm ben.

Sende bunları göz önünde bulundur.

iPhone 11 önermeyin, parasını haketmiyor bence. Sıfırı 16k civarında, ikinci el 12K...
XS kompakt ve ele iyi oturan bir cihaz. Büyük ekran taktıntın yoksa en rafine ve başarılı cihazın XS olduğunu düşünüyorum. 8 Plus ise ikisinin de arasında en baştan eleniyor çünkü A11 SoC ve LCD panele sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı