8 Plus mı, XS mi, XS Max mı?

iPhone 11 ile çok farkı var mı aralarında?

XS Max'in 11'e göre artıları 1-daha iyi ekran kalitesi 2-daha iyi tasarım 3-kamerada daha iyi portre fotoğraf çekebilmesi ve Zoom kabiliyetinin daha iyi olması 11'in XS Max'e göre artıları 1-A13 bionic işlemci sayesinde ömrünün 1 yıl daha uzun olması 2-daha iyi oyun performansı 3-kamerada gece modu, Ultra geniş açı lens gibi önemli özelliklere sahip olması ve daha iyi video performansı sunması (XS Max kamerasında Ultra geniş açı ve gece modu yok) 4-daha iyi stereo hoparlör deneyimi 5-120Hz dokunmatik hızı sayesinde uygulamalarda daha hızlı ve akıcı olması.(XS Max de 90Hz dokunmatik hızı var)

xs max var bende ahize sorunu yaşamaya başladım 3 yıllık telefon kullanan kişi sorun yaşamamıştı hiç. Kolanya ile iyice fırçaladım şuan sorun yok gibi bakalım tekrar sorun olacak mı

Eğer 11 İstemiyorsan XS veya XS Max almanı öneririm. Zaten 8 Serisinin devri bitecek 1 Yıl içinde. En iyi f/p iPhone'un da iPhone 11 Olduğunu da hatırlatmak isterim bu arada. :) Ama LCD Ekranı olması üzüyor maalesef. Onun yerine dediğim gibi XS veya XS Max alınabilir. Ben olsaydım daha büyük ekran ve daha iyi bataryası olduğundan XS Max alırdım.

Eğer 11 İstemiyorsan XS veya XS Max almanı öneririm. Zaten 8 Serisinin devri bitecek 1 Yıl içinde. En iyi f/p iPhone'un da iPhone 11 Olduğunu da hatırlatmak isterim bu arada. :) Ama LCD Ekranı olması üzüyor maalesef. Onun yerine dediğim gibi XS veya XS Max alınabilir. Ben olsaydım daha büyük ekran ve daha iyi bataryası olduğundan XS Max alırdım.
Şahsi görüşümü bildirmek istiyorum.
iPhone 11 yeni ve daha güçlü evet ama, bana asla kaliteli hissettirmiyor. Oyuncak telefon gibi renkleri, kasası ve o berbat 720P LCD ekranı emin olun kalite olarak Xs'in yanından dahi geçemez. 1 sene fark olduğu doğru ancak kesinlikle kalite noktasında yanından dahi geçemez 11 Xs'in. Yan yana koyduğunuzda iPhone 7'nin ekranı renk pigmenti doygunluğu olarak 11'den daha iyi mesela.

Şahsi görüşümü bildirmek istiyorum.
iPhone 11 yeni ve daha güçlü evet ama, bana asla kaliteli hissettirmiyor. Oyuncak telefon gibi renkleri, kasası ve o berbat 720P LCD ekranı emin olun kalite olarak Xs'in yanından dahi geçemez. 1 sene fark olduğu doğru ancak kesinlikle kalite noktasında yanından dahi geçemez 11 Xs'in. Yan yana koyduğunuzda iPhone 7'nin ekranı renk pigmenti doygunluğu olarak 11'den daha iyi mesela.
Ben zaten 7'den 11'e geçtim ve bir sorun göremedim. Ekrana berbat diyorlar ama asla öyle değil. Tamam iyi de değil ama kötü de değil. Apple kaliteli panel kullandığı için kötü olarak gözükmüyor. Her pikseller ayrı ayrı aydınlatılmadığı için sadece renkler biraz kötü o kadar. Mesela siyahlar tam siyah olarak gözükmüyor. Ama dandik hissi de asla vermiyor. Bence bana göre vermiyor. Size göre o hissi verebilir. Kişiden kişiye değişir bu durum hocam.

Xs ve max ta beğenmediğim tek nokta kalınlığı, Performans konusunda bişe diyemicem ama 6-7-8 serisi kadar olmasada biraz daha ince olsaymış daha güzel olurdu.
Kılıf taktığında ince kılıf takman lazım mecbur yoksa 1 cm oluyor kalınlığı neredeyse :D

Muhtemelende Xs veya Max alıcam. F/P olarak alınabilecek en iyi telefon bu bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı