800 TL mekanik klavye önerisi

Fiyatına göre gayet sağlam bir kablosuz mouse. Alınabilir. Eğer bütçe yetiyorsa M600S daha iyi olur. Ayrıca elinize uyup uymayacağını da kontrol edin.
Benzer boyutlarda kullandım tam benlik hocam bu m600dbyi 500lira bandindayken eklemisim sepete, üzmezse onu alayım ama yine ayni şekilde cok fark varsa bekleyeyim ustune verip m600s alayım farkı nedir?

Fiyatına göre gayet sağlam bir kablosuz mouse. Alınabilir. Eğer bütçe yetiyorsa M600S daha iyi olur. Ayrıca elinize uyup uymayacağını da kontrol edin.
Amazonda 120 tllik kuponum varmis m600s 873 e geliyor suan.

Hocam dediğim gibi bayadır listemdeydi delux, görünüşü m600s e gore benim daha çok ilgimi çekti, ama trendyolda delux icin iç açıcı olmayan yorumlarda okudum iptal edilebilir aslinda.
Görünüşü ilginizi çekebilir fakat hem daha kötü hem de delikli olması gibi bir eksisi var. Düzenli temizlik ister. Delikli bir mouse aşırı kirlenebiliyor zamanla. M800DB'ye ek olarak switch de alırsanız mantıklı olabilir. Her ihtimale karşın kenarda tutarsınız. Zaten o mouse'un sensörü yeterince iyi. Switch olarak da bunu öneririm:

Yine de M600S almanız en iyisi olur. Hem fiyatı da uyguna geliyormuş. İptal edin bence.

Geri
Yukarı