800 TL'ye modem önerisi

polat.cbk

Hectopat
Yer
Bodrum
Merhaba, 80Mbps VDSL hat kullanıyorum, bir yandan da Superonline fiber döşüyor. Ortalama 800 TL'lik modem arıyorum ve taksitle alacağım, bütçe biraz yükselir düşer o fark etmez. Bu civarlarda bir modem önerebilir misiniz? Arayüzü kaliteli ve sorunsuz, çekim gücü vasat olmayan uzun ömürlü bir ürün olursa sevinirim.

Benim gözüme kestirdiklerim bunlar, Amazon'dan olması şart değil, ben sadece oradan baktım. Sadece benim bulduklarımdan olması şart değil. Bu bütçede en mantıklısı hangisiyse o olsun.

Keenetic Omni DSL N300
Tenda V12 AC1200
ASUS DSL-AC51
ASUS DSL-AC750
TP-Link Archer VR400
TP-Link Archer VR300
TP-Link Archer C7
TP-Link Archer C80

Dosya Ekleri

• modemler.png
    modemler.png
    320,1 KB · Görüntüleme: 26
  • 1659866571241.png
    1659866571241.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 23
Acelesi yoksa fiber geldiğinde abone olunca modem veriyorlar zaten. Yine de alacağım diyorsanız keenetic extra dsl veya ZyXEL VMG3625-T50b önerebilirim.

Acelesi yoksa fiber geldiğinde abone olunca modem veriyorlar zaten. Yine de alacağım diyorsanız keenetic extra dsl veya ZyXEL VMG3625-T50b önerebilirim.
Şuanda kullandığım modem sıkıntı çıkarıyor hocam. O yüzden değiştirmem gerekiyor. Extra DSL bütçemi çok aşıyor. ZyXel modeli güzel duruyor, çekim kalitesi nasıldır biliyor musunuz?

Şu anda kullandığım modem sıkıntı çıkarıyor hocam. O yüzden değiştirmem gerekiyor. Extra DSL bütçemi çok aşıyor. ZyXEL modeli güzel duruyor, çekim kalitesi nasıldır biliyor musunuz?

Ben kullanmadım ama kötü yorum görmedim hiç. TurkNet'te bu modemi satıyor zaten müşterilerine. Ayrıca fiber desteği olduğundan ileriye yönelik kullanma şansınızda olabilir.

VDSL istiyorum şuan için. Ama baktığım modellerde VDSL fiber fark etmiyor sanırım. Hepsini desteklediğini yazmışlar.
Omni dsl fiber desteklemiyor ve 5ghz yok haberin olsun. ASUS ac51 modelini deneme şansım olmuştu, ben bir sorun yaşamadım ama internette kronik sorunlu olduğuyla ilgili yorumlar görmüştüm.

Omni dsl fiber desteklemiyor ve 5ghz yok haberin olsun. ASUS ac51 modelini deneme şansım olmuştu, ben bir sorun yaşamadım ama internette kronik sorunlu olduğuyla ilgili yorumlar görmüştüm.
Anladım hocam teşekkürler. Onları eliyorum o zaman.

Tenda V12 veyahut Keenetic Extra DSL alacağım arkadaşlar teşekkürler desteğiniz için. Parasına layık bi onları gördüm karşılaştırınca.

Son düzenleme:
Hangisini aldınız hocam?
Hocam ben modemi minimum 5 yıl kullanacağım için Keenetic Extra DSL aldım. Aslında Hero DSL alacaktım fakat o bütçemi zorladı. Şöyle söyleyeyim sorunsuz olsun kafam rahat olsun dersen direkt Extra DSL veyahut Hero al. Extra'nın tek eksisi kablolu olarak en fazla 100MBps desteklemesi. Tenda da ise Gigabit desteği var. Ama arayüzünden, yazılımından şikayetçi olanlar vardı bu yüzden cesaret edemedim. Ben modemden anlarım sıkıntı asla yaşamam her türlü işimi hallederim derseniz F/P canavarı Tenda v12 öneririm. Ama sorunsuzluk, yazılım desteği ıvır zıvır müşteri hizmetleri derseniz kesinlikle Extra DSL. İki ürün de parasını hak ediyor sadece ne istediğinize bağlı. Ha bu arada Extra DSL kabloluda 100mb destekliyor anca wifi olarak ikisi de aynı 867MB alabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Karşılaştırma linki:

Geri
Yukarı