8000-9000₺ laptop tavsiyesi

limoon

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Merhabalar. Laptop ihtiyacım nedeniyle bir laptop bakıyorum. Aslında ana amaç hafif, bataryası uzun giden bir laptop almaktı ama "bu kadar para veriyoruz, performansı da kötü olmasın"dan yola çıkarak Gaming laptop bakmaya karar verdim. Tercihen klavyenin Türkçe Q olmasını istiyorum. Böylece Newegg, Amazon gibi alternatifler maalesef oluyor. Klavyesi kötü olmayan boş yükte ısınmayan tercihen uzay mekiğine benzemeyen bir laptop bakıyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.
Linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum, tek eksiği RAM gibi gözüküyor, halledilir. Acer Nitrolari tabiri caizse pavyon gibi olduğu için görmezden geliyorum. Fikriniz varsa belirtirseniz sevinirim. Lenovo IdeaPad Gaming 3

Son düzenleme:
Ben de öyle düşünüyorum, ilgilendiğiniz için çok teşekkürler.
Türkçe Q klavye sorununu aşabilirseniz Legion 5 öneririm, daha üst seviye bir cihazdır.

@Dark Lord of the Sith hocamın dediği gibi bu fiyata en iyisi alternatif olarak Acer Nitro 5'e bakabilirsiniz.
Biraz görselliğe önem veriyorum, Acer Nitro 5 dediğim gibi bana baya uzak.
Türkçe Q klavye sorununu aşabilirseniz Legion 5 öneririm, daha üst seviye bir cihazdır.
Kişisel sebepler ve yurtdışından uzak durmak istememle maalesef diyorum. İlginize teşekkürler.
Attığım linkteki ürünü satın aldım. Geldiği zaman düşüncelerimi belirtirim. Hepinize çok teşekkürler.
Bilgisayar şu an elime geçti, ilk izlenim olarak gerçekten beğendiğimi söyleyebilirim. 120hz ekranı gerçekten hoş. Klavyesini çok beğendim. Batarya yönünden biraz zayıf sanırım ama şimdilik bir sıkıntı yaşamadım. Hoparlörü de hoş duruyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı