8000-9000 TL laptop tavsiyesi

men0fhonor

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Laptopum an itibarıyla fişi çekmiş bulunmakta. Bu fiyata masaüstü toplarsın demeyin lütfen çünkü laptop lazım.
Acer Nitro 5 Intel Core i5 10300H 16GB 512GB SSD GTX1660Ti Freedos 15.6" FHD bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. İşlemciyi i7 yaparsam 1000TL artıyor fiyat ve bu fiyat farkına değer mi zannetmiyorum. GPU'yu 1650 Ti'a çevirip CPU'yu i7 10750H yapıp Monster alabilirim ancak 1650 Ti ekran kartının ömrü 6 yıl gitmez bence.(2 sene sonra üni. ye gideceğim üni. yi bitirecek laptop arıyorum)
  • i5 10300H.
  • GTX 1660 Ti.
  • 16 GB RAM 2933MHz.
  • 512 GB M.2 SSD.
  • 144Hz ekran.
  • Bu özelikler ile üniversitede sorun olur mu?
'Gaming' laptopların ısınma sorunları var ancak çok ısınıyor mu biliyor musunuz ve Acer'in malzeme kalitesi iyi midir?
Başka önerileriniz varsa yeni fikirlere açığım.

Acer'in kalitesi iyidir. O paraya MSI da alabilirsin. Ama MSI laptoplar pahalı olduğu için attığın Acer laptoptan donanımları daha kötü olabilir. Ama MSI laptopların soğutması cidden iyi.

Acer'in kalitesi iyidir. O paraya MSI'da alabilirsin. Ama MSI laptoplar pahalı olduğu için attığın Acer laptoptan donanımları daha kötü olabilir. Ama MSI laptopların soğutması cidden iyi.

MSI hem kaliteli hem de soğutması iyi ancak çok pahalılar bu fiyat bandında bu özelliklerde MSI bulunmuyor:( bulursanız söyleyin hemen alalım:)

Win10 kurulu geliyor ve 1Tb ekstra diski var. Ayrıca HP.

Bütçe artmaz diyorsan

MSI hem kaliteli hem de soğutması iyi ancak çok pahalılar bu fiyat bandında bu özelliklerde MSI bulunmuyor:( bulursanız söyleyin hemen alalım:)
O zaman bence kesinlikle Acer alın.
Win10 kurulu geliyor ve 1Tb ekstra diski var. Ayrıca HP.

Bütçe artmaz diyorsan
Aşırı pahalı. İşlemcisi 9. nesil. Ayrıca Win 10 ile gelmesi sözde değer katıyor ancak Win 10 kurması zaten aşırı basit bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün gece yarısı N11 de 8.999 yakaladım indirime girmişti. Kargoyu bekliyorum daha gelmedi ama çok inceledim yorumları çok iyi

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    21,6 KB · Görüntüleme: 86

Yeni konular

Geri
Yukarı