Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

bilgisi olan var mi kutu acilmadigi surece 2 hafta iade sansimiz var diye biliyorum dogru mu?
hepsiburada içinse evet bende 24 kasıma kadar iade edilebilir diyor m34 almıştım indirime girdiğinde yaklaşık 1 hafta oldu

Hocam bende de sadece açılıyor zaten. Devam etmek istediğimde * Başvuru koşullarındaki öğrencilik şartlarını sağlamamaktasınız. Uyarısı alıyorum bütün koşulları sağlamama rağmen.

Evet bugün uyarı guncellenmeden once ben de denediğimde bana da aynı hatayı verdi sanırım yavaş yavaş bir şeyler yapıyorlar bakalım

1699876201466.png

Arkadaşlar cihazı satın almadan önce burayı doldurmamız mı gerekiyor? Dolduracak isek yasal işletme adı nedir? Doldurmadan satın aldığımızda iade de sorun olur mu?

Arkadaşlar yardım eder misiniz? Telefonu sipariş veremiyorum. Hata alıyorum. 3D Secure kapatman ve yurt dışına açman gerekiyor dedi müşteri hizmetleri ama müşteri hizmetlerine bağlanmıyorum 3D Secure kapatmak için. Nasıl yapabilirim sorun nedir? Kullandığım kart ziraat bank kart.

üç kuruşluk telefon için kaybettiğimiz zamana yazık oldu inşallah bu amazon faturayı düzgün yapar da olay kapanır artık her bildirimde hepsiburadayı açıp kıvançı görmekten tiksindim
Al benden de o kadar

Arkadaşlar yardım eder misiniz? Telefonu sipariş veremiyorum. Hata alıyorum. 3D Secure kapatman ve yurt dışına açman gerekiyor dedi müşteri hizmetleri ama müşteri hizmetlerine bağlanmıyorum 3D Secure kapatmak için. Nasıl yapabilirim sorun nedir? Kullandığım kart ziraat bank kart.
kart ayarlarından yurdışı açıp kapatabilirsin online bankacılık uygulamana bak

Eki Görüntüle 2012909

Arkadaşlar cihazı satın almadan önce burayı doldurmamız mı gerekiyor? Dolduracak isek yasal işletme adı nedir? Doldurmadan satın aldığımızda iade de sorun olur mu?

Eğer faturada T.C. kimlik numaranızın da olmasını istiyorsanız doldurmanız gerekiyor. Yasal işletme adına kendi adınızı yazacaksınız. İade de sadece bu nedenden ötürü sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı