Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Kamera için A34 ve M34 vasat bilgin olsun. A34 işlemci için istenir. M34 batarya.

30 Kasım dediler bekleyeceğim eğer bu da yalansa yoluma bakarım.

O paralara ancak bu kadar maalesef. Geçen hafta Amazon Huawei Nova 11 sattı 11 800 TL'ye. Amazon bu kadar uğraştıracağını bilmediğim için kart limitinden alamadım. Vergi kampanyasıyla alakasızdır son cümle.

SIM kartını taksan da iade edebilirsin demişti bana geçenlerde
iadeden dolayı sormadım da gsb'nin imei sinyali şartı var ya, eğer düzeltilecek olan fatura tarihi değişirse benim imei sinyalim fatura tarihinden önce gidecek ve başvurum red edilecek. onun için sordum
ama müşteri hizmetleri sadece yasal düzlemde imei eklemeleri yapıyoruz diyor, o yüzden artık sim'i takmak istiyorum

ben de bekleme taraftarıyım ama m34 de kaçar mı acaba elimizden onu düşünüyorum iade etsek bile hemen yatmıyor ki para
Bu saatten sonra iade parasını almanız uzun sürer. Önce telefonu geri göndereceksiniz ellerine geçecek de ancak o zaman iade oluşturulur o da en az 2-3 gün sürer. Aralıkta ancak alırsınız. Ben de iade etmeyeceğim. Maddi olarak sıkıntıysa iade etmeyin bence M34'e yetişmez. En azından bekleyin ay sonunu baktınız eklenmiyor IMEI duruma göre hareket edersiniz.

İadeden dolayı sormadım da Gsb'nin IMEI sinyali şartı var ya, eğer düzeltilecek olan fatura tarihi değişirse benim IMEI sinyalim fatura tarihinden önce gidecek ve başvurum red edilecek. Onun için sordum
Ama müşteri hizmetleri sadece yasal düzlemde IMEI eklemeleri yapıyoruz diyor, o yüzden artık SIM'i takmak istiyorum

Onu bilmiyorum. Ben henüz telefonu açmadım bile.

Arkadaşlar bir ara faturada çift imei yazmama sorunu konuşuluyordu Samsung'un kendi sitesinden M34 alan varsa faturada böyle bir sıkıntı yaşadı mı? Yoksa fatura tamamen olması gerektiği gibi mi?
Bir de kesin olarak hat devrini telefon aldıktan sonra yapabiliriz değil mi?

Gerçi bir daha baktım HepsiBurada'da da M34 var hangisinden almak mantıklı?

ben de bekleme taraftarıyım ama m34 de kaçar mı acaba elimizden onu düşünüyorum iade etsek bile hemen yatmıyor ki para
Artık benim için bir önemi yok, Aralık ayında telefon alsam da vergi iadesi yeni yılda yapılacak, alacağımız para pul olacak, vergi iadesinin anlamı kalmayacak, A34 olmazsa telefon almayacağım başka.

Artık benim için bir önemi yok, Aralık ayında telefon alsam da vergi iadesi yeni yılda yapılacak, alacağımız para pul olacak, vergi iadesinin anlamı kalmayacak, A34 olmazsa telefon almayacağım başka.
a34 olmazsa ben de almamayı düşünüyorum. iade etmek zaten çok can sıkıcı olacak. emektar a32 ile yola devam ederim

N11'deki M34 indiriminden hemen faydalandım. 9100 TL'ye kaptık valla mis mis. N11'de faturada T.C. ve IMEI yer alıyormuş. Zaten adres girdiğimiz yerde T.C. soruyor. Bence siz de kaçırmayın. Benim önceki telefonu iade ettim Amazon'a hemen aldım bunu. Amazon'u bekleyeceğiz diye diğer fırsatları kaçırmayın bence.

1701017736427.png1701017824545.png

Yeni konular

Geri
Yukarı