Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Amazon iade ettiğim A34’e bile IMEI eklemiş ben onlar yapana kadar A24’ü alıp başvuruyu yapıp telefonu kullanmaya başladım bile. 🥱
Attıkları mail ve beceriksizlerini de ekleyip Amazon hesabımı kapatacağım.
İki gün önce iade kargosu verdim, bugün teknosa,medimarkta diğer telefonları inceledim şimdi dönüşte bu maili gördüm benim de faturama IMEI eklenmis. Napayım bilmiyorum. Parmak izi yeri ve kameradan memnun kalmamıştım ama a34 şuan 11k kusure satılıyor techno camın 20 vs infinix hot 30 vs Samsung m24 arasında kaldım. İade iptali yapabiliyor muyuz ? Bunlardan hangisini tercih edersiniz?

İki gün önce iade kargosu verdim, bugün teknosa,medimarkta diğer telefonları inceledim şimdi dönüşte bu maili gördüm benim de faturama IMEI eklenmis. Napayım bilmiyorum. Parmak izi yeri ve kameradan memnun kalmamıştım ama a34 şuan 11k kusure satılıyor techno camın 20 vs infinix hot 30 vs Samsung m24 arasında kaldım. İade iptali yapabiliyor muyuz ? Bunlardan hangisini tercih edersiniz?
Hocam iade ettikleri telefonu geri isteyenler olmuş gönderiyorlar herhalde bilemem ama A34’e bir iphone 14 ya da 15 gibi muamelede bulunmak bana saçma geliyor. A24 aldım memnunum güzel çalışıyor bahsettiğiniz diğer markaları bilmiyorum zaten başka markalara da önyargılı biriyim. A34 geri gönderilme ihtimali varsa onu bi sorun yoksa burada diğer marka telefonları kullanan kişilerle iletişime geçin derim.

Ben de cuma günü değişime yollamıştım müşteri hizmetleriyle konuşup gönderdiğim telefonu geri almak için talep oluşturdum
Sonuç alabildiniz mi ? Ben de aynı işlemi yapmayı düşünüyorum.

Hocam iade ettikleri telefonu geri isteyenler olmuş gönderiyorlar herhalde bilemem ama A34’e bir iphone 14 ya da 15 gibi muamelede bulunmak bana saçma geliyor. A24 aldım memnunum güzel çalışıyor bahsettiğiniz diğer markaları bilmiyorum zaten başka markalara da önyargılı biriyim. A34 geri gönderilme ihtimali varsa onu bi sorun yoksa burada diğer marka telefonları kullanan kişilerle iletişime geçin derim.
Teşekkürler

Arkadaşlar 1aydır A34 kullanıyorum. Bazı insanların özellikleri konusunda yorumlarını görünce ben de açıklamak istedim. Çok fazla artısı var özellikle hız konusunda ve 5G, NFC bulundurması konusunda birçok markayla karşılaştırılamaz. Evet sürekli fotoğraf çeken biriyseniz, instagram gibi mecraları aktif kullanıyorsanız kamerası özellikle akşamları sizin beklentinizi fazlasıyla karşılamaz ama bu fiyat bandında birkaç model hariç kameralar hemen hemen aynıdır zaten. Ben bazı yazıları vb. önemli şeyleri çektiğim için hiç sorun etmedim. Gündüz çekimi de kötü değil yani pro moda getirip bazı ayarlamalar yaparsanız daha da iyi olacaktır bununla ilgili tavsiye videoları var. Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon olduğunu düşündüğüm için ben bunu aldım şahsen vergi indirimine girmeyecek olsa ve yine 10bin bandında bakacak olsam bunu alırdım. Fiyat 2-3 bin eklendikçe tercihler de değişecektir fakat bu tutarda üstüne para koymazsanız gayet uygun ve alınabilir telefon. Diğer eksisine gelecek olursak ben biraz kalın bir kılıf aldım telefona. Eski telefonumdan geçtikten sonra bu biraz kalın kaldı ellerim büyük olmasına rağmen kılıfı da takınca bazı zamanlar ben buradayım haberin olsun diyor. Kimi yönden de iyidir bazı telefonlar da oyuncak gibi duruyor maalesef kişiden kişiye değişir bu durum. Onun dışında telefonun şarjı 8 saat ekran açık süresi 20 saatte ekran kapalı süresi alabildim. Always on display kullanmanızı önermem çok şarj yiyor özellikle bildirim gelince açılsın derseniz. Şarj süresi gayet yeterli bence. 1.15 saatte orjinal şarj aleti ile sıfırdan tamamen dolduruyor. Telefonla ilgili en çok memnun kaldığım bazıları eleştirmiş ancak hoparlörleri gerçekten çok iyi. Aşağıda ve yukarıda iki hoparlörü var telefonun anladığım kadarıyla ve kullananlara tavsiyem dolby atmos modunu otomatik olarak açıp ekranı yan yatırıp film izlemeleri gayet oradaymışsınız gibi oluyor ben çok memnun kaldım böyle olmasından. Oyun fazla oynamadım 1 saat kaliteli grafiği olan bir oyun açtım çok hafif belki ısınma olmuştur ben fark etmedim o kadar. Henüz Android 14 güncellemesi gelmedi gelecek dendi bekliyoruz. Dediğim gibi yeni teknoloji çoğu özelliği bu fiyata bir telefonda bulmanız çok zor. Telefon hakkında söyleyeceklerim bu şekilde umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı