Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

@Sefa memiş 10K+ olan fiyat ve indirim ayrı görülür. Muhtemelen bu kapsama girmez o yüzden.
Bu fotoyu amazondan alan bir arkadaş attı. Onunda normalde satış fiyatı 10299 TL gözüküyor ama iskonto ile 9499 TL oluyor. Benim ümidim şu yönde Hepsiburada, trendyol ve n11 den yaptığım alışverişlerin faturalarına baktım. Bunlar e ticaret sitesi olduğu için satıcı bu firmalar değilse diğer satıcılar kuponu faturaya yazmıyor. Direkt satış fiyatı yazıyor. Bende Samsung Shoptan alırsam yine bunun gibi olur da indirimli tutarı direkt yazıp iskonto bilgisini doldurmaz ise indirimden yararlanabilirim diye düşünüyorum. Deneyecek vakit ve parayı dert etmeyiz olmazsa iade ederim. A34 ün şu anda zaten stokları yok ne zaman geleceği de bilinmiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-01-13-16-27-46-50_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-01-13-16-27-46-50_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 279
Bu fotoyu amazondan alan bir arkadaş attı. Onunda normalde satış fiyatı 10299 TL gözüküyor ama iskonto ile 9499 TL oluyor. Benim ümidim şu yönde Hepsiburada, trendyol ve n11 den yaptığım alışverişlerin faturalarına baktım. Bunlar e ticaret sitesi olduğu için satıcı bu firmalar değilse diğer satıcılar kuponu faturaya yazmıyor. Direkt satış fiyatı yazıyor. Bende Samsung Shoptan alırsam yine bunun gibi olur da indirimli tutarı direkt yazıp iskonto bilgisini doldurmaz ise indirimden yararlanabilirim diye düşünüyorum. Deneyecek vakit ve parayı dert etmeyiz olmazsa iade ederim. A34 ün şu anda zaten stokları yok ne zaman geleceği de bilinmiyor.
Amazon'daki herkesin fatura böyleyse olumsuz sonuçlanır maalesef kemiksiz 9500 altı olması lazım diye biliyorum kupon, kampanya vs olmaması lazım faturada.

Deneyin şansınızı bence, olmazsa iki hafta içinde iade edersiniz. Güzel fırsat. Fatura gelince anlaşılır zaten geçerli olup olmadığı. Alırken şu sigorta olayına dikkat edin, sepette ücretsiz ekran koruma sigortası olmasın. Birçok insanın başı yandı bu yüzden.

Deneyin şansınızı bence, olmazsa iki hafta içinde iade edersiniz. Güzel fırsat. Fatura gelince anlaşılır zaten geçerli olup olmadığı. Alırken şu sigorta olayına dikkat edin, sepette ücretsiz ekran koruma sigortası olmasın. Birçok insanın başı yandı bu yüzden.
Sigortayı özellikle eklemedim. Bende başta şaşırdım indirime inşallah sorun olmaz.

Benim başvuru durumumda böyle gözükmekte. Samsung'dan e fatura düzenlemesi istesiğimde bana böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylüyorlar. Bu durumda faturayi GSB'mi düzenleyecektir? Bu şekilde beklemeli miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240115-185328_Brave.jpg
    Screenshot_20240115-185328_Brave.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 237

Yeni konular

Geri
Yukarı