9000 TL laptop önerisi

@W3lys4 hahaha atmışsınız o zaman 144 Hz bir monitöre sahip GTX 1660 Super'li sisteminizi bekliyorum. Ancak şunu unutmayın şu an Bit GTX 1660 Super en ucuz 5.300 TL.

Bu bütçeye giriş seviyesi dizüstü bilgisayarlar alabilirsiniz.

Acer Nitro 5 Intel Core i5 10300H 16GB 512GB SSD GTX1660Ti Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.Q7PEY.001​

HP Pavilion 15-DK0020NT Intel Core i7 9750H 8GB 256GB SSD GTX1650 Windows10 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 9EZ05EA​

Lenovo Legion 5 AMD Ryzen 5 4600H 16GB 512GB SSD GTX 1650 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 82B500FUTX​

Amazon'la uğraşamazsanız bunu öneririm. Ancak kesinlikle @Dark Lord of the Sith'un önerdiği Lenovo modeli önceliğiniz olsun.

@W3lys4 buyurun önerdiğim laptop burada. Max böyle bulabildim demişsiniz ancak arkadaş sizin önerdiğiniz fiyata onu alsa çok daha kötü bir laptop alacak. Maksadım burada insanlara yardım edip bilgilendirmek yoksa sırf kötülemek için kimseyi kötülemem.

Bu laptopu bende almayı düşünüyorum bu fiyata en iyisi. Hocam bunda MUX var mıydı yoksa 2060'lardan mı başlıyordu.

@W3lys4 buyurun önerdiğim laptop burada. Max böyle bulabildim demişsiniz ancak arkadaş sizin önerdiğiniz fiyata onu alsa çok daha kötü bir laptop alacak. Maksadım burada insanlara yardım edip bilgilendirmek yoksa sırf kötülemek için kimseyi kötülemem.

Haklısınız hocam 8 GB mış o 8 GB olduğunu görmedim 16 GB sanıyorum yarım saattir.
Ama 9 bin TL'ye en çok o var 16 GB olması için 10 bin i geçmesi lazım. Bütçeyi aşar

Teşekkürler sayenizde bir sürü emojim oldu :D , ben laptop alma taraftarı değilim ama alsaydım ya MSI'ya da ASUS marka güzel bir şey alırdım, amacım oyun oynamaksa en az 20bin TL hem oyun hem günlük hayat için orta düzey bir şeyse 10-15bin TL arası kafi gelirdi.

Gibi.

Bu laptopu bende almayı düşünüyorum bu fiyata en iyisi. Hocam bunda MUX var mıydı yoksa 2060'lardan mı başlıyordu.
Var hocam MUX bunda da.
İncelemesi,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı