9000 TL oyun ve yayın için sistem tavsiyesi

spikespiegel104

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Oyun ve yayın için bu hafta sonu sistem toplayacağım. Bütçem 9000 TL monitör dahil. Monitörün 144Hz olması gerekiyor. Sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ilgin için teşekkür ederim. İşlemci olarak İntel tercih etmek istiyorum ve marka takıntım var. Anakart, Monitör ve Ekran kartını Asus veya Msi olarak almak istiyorum. Bunları dikkate alarak başka bir sistem önerebilir misin veya önerebilecek arkadaşlarım var mıdır?

Öncelikle ilgin için teşekkür ederim. İşlemci olarak İntel tercih etmek istiyorum ve marka takıntım var. Anakart, Monitör ve Ekran kartını Asus veya Msi olarak almak istiyorum. Bunları dikkate alarak başka bir sistem önerebilir misin veya önerebilecek arkadaşlarım var mıdır?
O markalar ile bütçeni 1000-2000 TL arasında yükseltmen gerekebilir.

Selamlar tekrardan,
Belirttiğimi düşünüyordum fakat yazmayı unutmuşum kusuruma bakmayın. Çok dikkatli ve özenli yazmaya çalışıyorum çünkü bir tane büyük harf kullanmayınca forumdan uzaklaştırma cezası alıyoruz. Yazdığımı düşünmüştüm fakat silmişim. Öncelik verdiğim markaları sıralayarak yardım edebilecek var mı ?

2 Bilgisayar yapmak istemiyorum. Video kart yakalayıcı ile desteklemekten bahsettiniz sanırım onun için farklı bir dizüstü bilgisayarım mevcut oda gayet kaliteli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı