9500-10000 TL Sistem Toplama

AMD Ryzen'da ısınma sorunu yok. Ve kutu içerisinde gelen stok soğutucu oldukça kaliteli. İntel'in farkını 1080p veya daha düşük çözünürlükte fark ediyorsunuz. 1070 ve üstü ekran kartlarda 1080p kullanmak bana mantıksız geliyor. Ama 1080p kullanacaksanız İntel daha cazip. Ekran kartı olarak MSI'da tercih edebilirsiniz. Soğutması oldukça kalitelidir MSI'ın.

AMD Ryzen'da ısınma sorunu yok. Ve kutu içerisinde gelen stok soğutucu oldukça kaliteli. İntel'in farkını 1080p veya daha düşük çözünürlükte fark ediyorsunuz. 1070 ve üstü ekran kartlarda 1080p kullanmak bana mantıksız geliyor. Ama 1080p kullanacaksanız İntel daha cazip. Ekran kartı olarak MSI'da tercih edebilirsiniz. Soğutması oldukça kalitelidir MSI'ın.
2k kullanacam o yüzden intel daha gerekli sanırım.

Her türlü AMD öneriyoruz biz. Ama karar sizin yine de.
AMD ryzen 2700x ile intel i7 8700 aynı fiyat ama sanırım AMD daha iyi gibi.
Ryzen işlemci olmaz mı?

İşlemci: AMD Ryzen 7 2700X
RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHZ
Anakart: MSI X470 Gaming PLUS
Ekran Kartı: RTX 2080
Kasa: Phanteks Eclipse P350X
HDD: WD Blue 1TB 7200RPM
PSU: SilverStone 600W 80+ Bronze
SSD: Samsung 860 EVO

Toplam: 10524 TL

Sisteme monitör dahil mi? İlerde kasaya fan ekleyin 2 fan yetebileceğini sanmıyorum bu sisteme. 2700X stok fanı var dert etmeyin.

Dipnot: Nanokatalog ürünlerin gelmesi biraz uzun sürebilir çünkü Almanya'dan geliyor.
Bir şey soracam nanokatolog güvenilir mi bir de wifiye bağlanması için bir şey daha almaya gerekt var mı yoksa kendi bağlanıyor mu?
Her türlü AMD öneriyoruz biz. Ama karar sizin yine de.
Kardeşim sana bir soru soracam ulaşabileceğim bir adres var mıdır? Dark supernova kasa hakkında.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı