9500 TL'ye ASUS TUF Gaming F15 FX506LU-HN225 alınır mı?

Herkes farklı bir şey söylüyor anlamadım ki:') forumlarda genellikle sıkıntı olduğu söyleniyor.
9000-9500 TL arası RDR2 gibi oyunları 60 FPS de oynatacak laptop önerebilir misiniz lütfen?

Hocam onun kullandığı model farklı olmayabilir ayrıca sende sorun yoksa herkeste olmayacak değil bas bas ısınma sorunu var diyor alanlar.
5 aydır kullanıyorum ısınmayla ilgili bir problemle karşılaşmadım ısınıyor diyenler kullanmamıştır sagdan soldan gordüklerini söyluyorlar.

Kardeşim senin kullandığın model farklı belki sende yok.

GTX 1660 Ti ile en üst ayarda oynayamazsın RDR2'yi. Ben RTX 2060 ile bu ayarda açıyorum rahat kaldırıyor. GTX 1660 Ti ile RTX 2060 hemen hemen eşit seviyede sayılır. Bu ayarda açıp oynarsın muhtemelen.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

şuan baktımda fiyatlar baya uçmuş
Hocam onun kullandığı model farklı olmayabilir ayrıca sende sorun yoksa herkeste olmayacak değil bas bas ısınma sorunu var diyor alanlar.

Kardeşim senin kullandığın model farklı belki sende yok.
güzel kardesim arkadasın koydugu linkteki pc nin aynısını kullanan arkadaşım var bende kullandım ısınma sorunuyla karşılaşmadım tamamen şans işi.

Yeni bir laptop alacağım ve bütçem 9000-9500 arası. RDR2 gibi oyunları yüksek grafiklerde oynatmasını istiyorum. Biraz araştırma yaptım ve bu laptopu buldum. Sizce alsam pişman olur muyum? İstediğim performansı alabilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Laptop linki:
Genel olarak 70-75°C de çalışan bir Notebook. Aşırı ısınıyor denmez. Fiyatı da gayet güzel. GTX 1660ti bulmak bu dönemde zor. Genelde hep GTX1650ti var. Bu seviye notebooklar da. Bence al kaçırma bu notebooku.

Genel olarak 70-75°C de çalışan bir Notebook. Aşırı ısınıyor denmez. Fiyatı da gayet güzel. GTX 1660ti bulmak bu dönemde zor. Genelde hep GTX1650ti var. Bu seviye notebooklar da. Bence al kaçırma bu notebooku.
Hocam "genel olarak" demişsiniz. Sanırım kendinize cevap verdiniz. Yük altında dereceleri nasıl?

Geri
Yukarı