A10 Fusion mu, Exynos 8895 mi?

İkisi arasından önerim kesinlikle S8+ olur. Ama işlemci olarak A10 Fusion daha önde.

Aynen öyle. Konuma bakabilirsin istersen.

Galaxy S8 Plus vs iPhone 7
İki telefon arasında karar vermek gerekirse ben iPhone tercih ederim. Tamam S8+ daha iyi bir telefon ancak 2. el piyasası çok düşük. Ben alacağım 4 sene kullanacağım diyorsanız S8+. Ancak alıp 1 sene sonra belki daha iyisini alırım gibi bir planınız varsa kesinlikle iPhone 7. Ben A8+ plus kullanıyoum ancak IOS'un o stabilize duruşunu hep sevmişimdir. Keşke Androidde o duruma gelebilse.

Genelde farklı işletim sistemlerinde çalıştığı için bu iki işlemciyi kafa kafaya kıyaslamak çok doğru olmaz. Çünkü performansı, çalıştırdığı sistem de çok etkiliyor. İşlemci değilde telefon bazında düşünürsek tercih tamamen senin kullanım tarzına bağlı . Aslında sen iOS ve Android arasında kalmışsın. Her iki sisteminde kendine has avantajları ve dezavantajları var. Kendin deneyimleyip görmen lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı