A21s nasıldır?

POCO NFC X3 deseniz anlarım Realme nedir?
Telefondan anlamadığınız o kadar belli ki... Realme 7 ile POCO NFC X3'ün arasındaki fiyat farkına bir bakın isterseniz? Ek olarak AnTuTu puanında Realme 7 600 TL daha ucuz olmasına rağmen Realme 7, POCO'yu geçiyor. POCO zaten oyuncu telefonundan başka hiçbir şey değil. Ek olarak Xiaomi adlı telefonlarda bulunan MI UI'ı hiç beğendimi söyleyemem, ana menü bile kasabiliyormuş. Burada kullananlardan bile duymuştum.

Realme bir Oppo ürünüdür.

Telefondan anlamadığınız o kadar belli ki... Realme 7 ile POCO NFC X3'ün arasındaki fiyat farkına bir bakın isterseniz? Ek olarak AnTuTu puanında Realme 7 600 TL daha ucuz olmasına rağmen Realme 7, POCO'yu geçiyor. POCO zaten oyuncu telefonunda başka hiçbir şey değil. Ek olarak Xiaomi adlı telefonlarda bulunan mı UI'ı hiç beğendimi söyleyemem, ana menü bile kasabiliyormuş. Burada kullananlardan bile duymuştum.

Evet öyle hocam MIUI 12.0.3 ile arayüzde gezerken takılıyor oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamazken fiyatına göre çok güzel bir performans verirken ana menü de gezerken takılıyor zaten reklamlardan bahsetmeyeceğim neyseki hepsi kapatılabiliyor.

Telefondan anlamadığınız o kadar belli ki... Realme 7 ile POCO NFC X3'ün arasındaki fiyat farkına bir bakın isterseniz? Ek olarak AnTuTu puanında Realme 7 600 TL daha ucuz olmasına rağmen Realme 7, POCO'yu geçiyor. POCO zaten oyuncu telefonundan başka hiçbir şey değil. Ek olarak Xiaomi adlı telefonlarda bulunan MI UI'ı hiç beğendimi söyleyemem, ana menü bile kasabiliyormuş. Burada kullananlardan bile duymuştum.

Her şeyin de performanstan ibaret olmadığını bilmediğinize göre demek ki sizde bir şeyden anlamıyorsunuz.

Hocam fırtına kopacak vaziyet alın derim.

Kopmaz hocam ben bu arkadaşları bir site de de görmüştüm gördüğünüz gibi A21s i ölümüne savundu ben Realme 7'den iyi yönünü söyleyin dedim ve şu an yok.
Eğer ki güzel bir cevap yazmazsa o söylediğim sitedeki kişinin ta kendisi bile olabilir :D

Geri
Yukarı