A21s nasıldır?

Her şeyin de performanstan ibaret olmadığını bilmediğinize göre demek ki sizde bir şeyden anlamıyorsunuz.
Xiaomi'nin çöp arayüzü hakkında konuşabilecek misin peki? Veya Realme 7 adlı telefonu kamerada geçememesi hakkında bir şey diyebilecek misin? Veya işlemcide geçememesine bir şey diyebilecek misin? Veya da fiyat farkına bir şey diyebilecek misin? Cevap bekliyorum. :)

Kopmaz hocam ben bu arkadaşları bir site de de görmüştüm gördüğünüz gibi A21s i ölümüne savundu ben Realme 7'den iyi yönünü söyleyin dedim ve şu an yok.
Eğer ki güzel bir cevap yazmazsa o söylediğim sitedeki kişinin ta kendisi bile olabilir :D
Ben telefonu technopat hariç hiçbir yerde savunmadım başkaları olabilir.

Her şeyin de performanstan ibaret olmadığını bilmediğinize göre demek ki sizde bir şeyden anlamıyorsunuz.

Hocam onu söyledim zaten performans da zaten kötü tamamda bunun Realme 7'den iyi bir yönünü söyleyin. A21s i performansdan kısıp nereden basmışlar?
Pop-up kamerası mı var da biz mi görmedik (şık olur en azından bir bahanesi olur)

Ben telefonu Technopat hariç hiçbir yerde savunmadım başkaları olabilir.

Hocam cevap yazdığınıza göre o değilsiniz zaten.

Xiaomi'nin çöp arayüzü hakkında konuşabilecek misin peki? Veya Realme 7 adlı telefonu kamerada geçememesi hakkında bir şey diyebilecek misin? Veya işlemcide geçememesine bir şey diyebilecek misin? Veya da fiyat farkına bir şey diyebilecek misin? Cevap bekliyorum. :)
Kimin neye ihtiyacı olduğuna göre değişir ilişkisi kimi kamera, kimi performans, kimi kaliteyi tercih eder. Ayrıca bütçe meselesi.

Hocam onu söyledim zaten performans da zaten kötü tamamda bunun Realme 7'den iyi bir yönünü söyleyin. A21S i performansdan kısıp nereden basmışlar?
Pop-up kamerası mı var da biz görmedik (şık olur en azından bir bahanesi olur)

Hocam cevap yazdığınıza göre o değilsiniz zaten.
Zaten A21S adlı telefon baştan alınmaz, POCO'da fiyatını hak eden bir telefon değil. Dediğim gibi Realme 7 çok sağlam bir telefondur. Oppo A73 gibi fiyatını çok hak etmeyen telefon bile A21s'i geçiyor. :D

Kimin neye ihtiyacı olduğuna göre değişir ilişkisi kimi kamera, kimi performans, kimi kaliteyi tercih eder. Ayrıca bütçe meselesi.
Hocam bana kin mi tuttunuz neden yazdığıma cevap yazmıyorsunuz ?
Hocam onu söyledim zaten performans da zaten kötü tamamda bunun Realme 7'den iyi bir yönünü söyleyin. A21s i performansdan kısıp nereden basmışlar?
Pop-up kamerası mı var da biz mi görmedik (şık olur en azından bir bahanesi olur)

Hocam bana kin mi tuttunuz neden yazdığıma cevap yazmıyorsunuz?

Kalite ve sağlamlığı olabilir. Kaliteden eminim ama Realme kullanmadığım için sağlamlık açısından pek bir şey söyleyemem. Ama sağlam bir telefon. Ayrıca güncel ve birçok özelliğe sahip. Dolby Atmos gibi, gürültü önleyici 2 mikrofonu gibi. Aklıma şu an bunlar geldi.

Kalite ve sağlamlığı olabilir. Kaliteden eminim ama Realme kullanmadığım için sağlamlık açısından pek bir şey söyleyemem. Ama sağlam bir telefon. Ayrıca güncel ve birçok özelliğe sahip. Dolby Atmos gibi, gürültü önleyici 2 mikrofonu gibi. Aklıma şu an bunlar geldi.

@Shenzhenn hocam gelmenize gerek kalmadı :d
peki hocam 90Hz ekranı var mı?
Fiyatına göre abartılı performansı (A21s e göre 3-4 kat daha iyi)
Ekran çözünürlüğü.
30W hızlı şarj özelliği var mı?
Aklıma gelen bunlardı :).
(Çizilmeye dirençli cam-çok daha iyi bir dokunmatik-en azından 4K 30 FPS çekiyor A21s daha 60 FPS çekemiyor :D arkadaş malzeme kalitesi demişte ikisi de plastik )

"Arkadaşlar eğer arkadaş gerçekten tatmin edici bir cevap vermezse ben anladım.
A21s çöp bir telefon ve övenler, savunanlar sırf kendisinde olduğu için savunuyor ya da A21sden önce kullandıkları telefon tuşlu telefon ki bu telefon çok iyi diyebiliyorlar başka bir site de bu tarz bir mesaj yazmıştım ve arkadaş güzel bir şekilde savunamamıştı cevap yazmamıştı ve kaçmıştı."
Diye tam yazmıştım arkadaş cevap yazdı çok küçük 1-2 detay yazdı yani sağ olun telefonu açıklayanlar ben yanlış düşünmüyormuşum A21s gerçekten fiyatını hak etmeyen bir telefon.
(Bir ara biri git 1800'e daha iyisini bul demişti A21s için daha o zaman anlamam gerekirdi)
@Shenzhenn hocam siz gelmeden Fatality yaptım ben gerek kalmadı.

Son düzenleme:
@Shenzhenn hocam gelmenize gerek kalmadı :d
peki hocam 90Hz ekranı var mı?
Fiyatına göre abartılı performansı (A21s e göre 3-4 kat daha iyi)
Ekran çözünürlüğü.
30W hızlı şarj özelliği var mı?
Aklıma gelen bunlardı :).
(Çizilmeye dirençli cam-çok daha iyi bir dokunmatik-en azından 4K 30 FPS çekiyor A21s daha 60 FPS çekemiyor :D arkadaş malzeme kalitesi demişte ikisi de plastik )

"Arkadaşlar eğer arkadaş gerçekten tatmin edici bir cevap vermezse ben anladım.
A21s çöp bir telefon ve övenler, savunanlar sırf kendisinde olduğu için savunuyor ya da A21sden önce kullandıkları telefon tuşlu telefon ki bu telefon çok iyi diyebiliyorlar başka bir site de bu tarz bir mesaj yazmıştım ve arkadaş güzel bir şekilde savunamamıştı cevap yazmamıştı ve kaçmıştı."
Diye tam yazmıştım arkadaş cevap yazdı çok küçük 1-2 detay yazdı yani sağ olun telefonu açıklayanlar ben yanlış düşünmüyormuşum A21s gerçekten fiyatını hak etmeyen bir telefon.
(Bir ara biri git 1800'e daha iyisini bul demişti A21s için daha o zaman anlamam gerekirdi)
@Shenzhenn hocam siz gelmeden Fatality yaptım ben gerek kalmadı.

Ağzına sağlık.

Geri
Yukarı