ABD hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mağara adamı diyene bak ne sanıyon lan sen kendini? Çok mu zekisin? Millete tanımadan etmeden mağara adamı diye hırlama.
Senin yazılarını gördüğüm kadarıyla görmemiş, kültürsüz bir kişiliksin, terbiyeni takın.

Sana mağra adamı diyen kişi İngiltere'de burslu tıp okuyor vizyonsuz.

Birader sen o kadar değişik bir elemansın ki, şimdi benim izlediğim dizi ile terbiyenin ne ilgisi var? Güldürme adamı Allah için
Sadece şuan gözümde sen 7 24 Kurtlar Vadisi izleyen, milliyetçi olduğunu sanıp kendini küçük düşüren birine benziyorsun, ondan.

Bir neden olmadan neden Avrupayı sevmiyorsun, onu anlamadım.

Havalı olduğunu mu düşünüyorsun Avrupayı sevmemenin merak ettim, neden yani?

Sadece şuan gözümde sen 7 24 Kurtlar Vadisi izleyen, milliyetçi olduğunu sanıp kendini küçük düşüren birine benziyorsun, ondan.
Zoruna mı gitti Kurtlar vadisi izlemem? Benim izlediğim diziye laf ediyorsun da sen ne izliyorsundur Allah bilir :D
Bir neden olmadan neden Avrupayı sevmiyorsun, onu anlamadım.
Avrupa'da insanlar bizim onlara bayıldığımız gibi bayılmıyorlar, o gün Belçika'ya gitmiştim adam Türk olduğumu öğrendi ters ters davrandı, adamlar ırkçı, tabi ki her Avrupa ülkesi böyle değil ama çoğunluk bizden nefret ediyor ve bizde onları çok övüp bir yerlerini kaldırıyoruz.

Zoruna mı gitti Kurtlar Vadisi izlemem? Benim izlediğim diziye laf ediyorsun da sen ne izliyorsundur Allah bilir :D

Çok uzun zamandır dizi izlemedim, hatırlamıyorum.

Zoruna mı gitti Kurtlar Vadisi izlemem? Benim izlediğim diziye laf ediyorsun da sen ne izliyorsundur Allah bilir :D

Avrupa'da insanlar bizim onlara bayıldığımız gibi bayılmıyorlar, o gün Belçika'ya gitmiştim adam Türk olduğumu öğrendi ters ters davrandı, adamlar ırkçı, tabii ki her Avrupa ülkesi böyle değil ama çoğunluk bizden nefret ediyor ve bizde onları çok övüp bir yerlerini kaldırıyoruz.

Bu konuda hak veriyorum, her ülke Türkleri sevmiyor, ama çok genelliyorsun, alınıyor insan. Avrupa'da yaşayan biri olarak Türkiye'yi nasıl düşürürüz diye plan yapmıyoruz😃

Ne hocam?😄😄

Bu arada kavga etmeden kibarca tartışınca zevkli oluyor baya.

Yeni konular

Geri
Yukarı