ABD hakkında ne düşünüyorsunuz?

Pusuya sinmiş, ülkelerin can damarlarını kesmeye hazır bir azrail.

Asıl Azrail Moskovadaki boz ayı putin değilmi

Gittiği her yerde kaos çıkartıp daha sonra da silah satmaya çalışan terör devleti.
asıl Kremlindeki kişi Terörist değilmi

Gittiği her yerde kaos çıkartıp daha sonra da silah satmaya çalışan terör devleti.
Çok sevdiğiniz Kremlindeki şahıs aynı şeyi yapmıyomu

Türkiye'de yaşayan ABD hayranlarından nefret ediyorum, keşke bir an önce ülkeyi terk etseler, ben Türk milliyetçisiyim arkadaş ABD, Avrupa ile işim olmaz 🇹🇷🐺
Atasını tanımayan it peşinde gezer!
Avrupadan ve klavyeden Türk milliyetçiliği sallamak nasıl bişey trde bi kriz yada iç savaşı durum olsa ilk amerikaya yada Avrupa'ya kacarsiniz

Son düzenleme:

Avrupadan ve klavyeden Türk milliyetçiliği sallamak nasıl bişey trde bi kriz yada iç savaşı durum olsa ilk amerikaya yada Avrupa'ya kacarsiniz
Beni kendinle karıştırma, ülkede ne kötülük olursa olsun sonuna kadar ülkemi savunurum.

Çok geri kafalısın dostum.

İnsanları tanımadan yargılamak hangi aklın ürünü ? PTSD geçirmeye senin gibi az gönüllüğü olduğu manasına gelmez. Türk milliyetçiliğine altı okun temel ilkesine sıkı sıkıya bağlı olunsaydı sence ülkenin durumu vasat mı olurdu ? Klavyenin arkasına geçerek ahkam kesenlerde amma üremiş.

İnsanları tanımadan yargılamak hangi aklın ürünü? PTSD geçirmeye senin gibi az gönüllüğü olduğu manasına gelmez. Türk milliyetçiliğine altı okun temel ilkesine sıkı sıkıya bağlı olunsaydı sence ülkenin durumu vasat mı olurdu? Klavyenin arkasına geçerek ahkam kesenlerde amma üremiş.

Senin yaptığın da klavye delikanlılığı. Bütün suç sence ülkemiz insanlarında mı yoksa baştakı kişide mi? Sadece laiklik milliyetçilikle sorunlar çözülmüyor maalesef. Sence ekonominin kötü olması Atatürk'ün ilkelerini uygulamadığımız için mi sadece?

Bu arada bir insan başka bir insanın yorumuna göre kişiliğini gayet rahat tahmin edebilir.

İnsanları tanımadan yargılamak hangi aklın ürünü ? PTSD geçirmeye senin gibi az gönüllüğü olduğu manasına gelmez. Türk milliyetçiliğine altı okun temel ilkesine sıkı sıkıya bağlı olunsaydı sence ülkenin durumu vasat mı olurdu ? Klavyenin arkasına geçerek ahkam kesenlerde amma üremiş.
PSTD den kastınız ne anlamadım.

Amerika birleşik devletleri tek güçtür! Ya yanında olursunuz, ya da yok olursunuz!
-karahanlı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amerika birleşik devletleri tek güçtür! Ya yanında olursunuz, ya da yok olursunuz!
-karahanlı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yoktan var edilmiş bir ülkeye karşı altında kalınacak ağır sözler kim ki bu mukaddes topraklarda güle oynaya istila ederek yok etsin, zaten biz o işi devralmışız birbirimizi yiyoruz.

Yoktan var edilmiş bir ülkeye karşı altında kalınacak ağır sözler kim ki bu mukaddes topraklarda güle oynaya istila ederek yok etsin, zaten biz o işi devralmışız birbirimizi yiyoruz.
Fakat gene yahudiler ve (gafir)amerikalıların ürettiği yaptığı ürünleri kullanıp gene amerikanın windows apple ve androidinden mesaj yazıp tekrar amerikaya küfrediyoruz, amerikaya minnet duymak yerine!

Senin yazılarını gördüğüm kadarıyla görmemiş, kültürsüz bir kişiliksin, terbiyeni takın.

Sana mağra adamı diyen kişi İngiltere'de burslu tıp okuyor vizyonsuz.
Fakat burslu 🫠 ben bir ürünü alırken üniversitesine okuduğu okula bakmadan alıp güzelce kullanıyorsam, aynı şekilde size de insan gibi yaklaşılır, sizde etten kemikten ve her gün tuallete gidip boşaltım yapıyorsunuz bizden bir aşağı kalır ya da daha üstün tarafınız yok, vizyonsuz demenizde absürt tanımadan etmeden, hatta sizin nasıl burs aldığınızı da merak ettim? Bir kaç tüyo verirseniz mükkemel olur🥰

Son düzenleme:
Fakat gene yahudiler ve (gafir)amerikalıların ürettiği yaptığı ürünleri kullanıp gene amerikanın windows apple ve androidinden mesaj yazıp tekrar amerikaya küfrediyoruz, amerikaya minnet duymak yerine!
Amerika'ya minnet değil rekabet sistemine minnet duymak gerekir Sovyetler ve Amerika uzay yarışında karşı karşıya gelmeseydi hiçbiri elimizde olmayacaktı.

Geri
Yukarı