ABD seçimlerinin doğuracağı sonuç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Trump aldı, piyasalar altüst oldu. Dolar 3.30 u gördü bakalım neler olacak.

Trump aldı, piyasalar altüst oldu. Dolar 3.30 u gördü bakalım neler olacak.
Sadece bu ülkede değil tüm dünyada arttı.

Screenshot_20161109-164807.png

Fark ettiyseniz bütün piyasa alt üst olmuş.

ABD bir ülke değil, ülke şeklinde büyük bir şirkettir aslında. Yani başkan kim olursa olsun fark etmez, yönetim başkanın değil, o büyük şirket patronlarınındır. Bu patronların da çoğunluğunu Yahudiler oluşturur ve lobiler halinde ülkeyi yönetirler. Bu sebeple ABD'nin başına kim geçerse geçsin sonuç yine aynı olur.

Ya şu "3. Dünya savaşı çıkacak" yazılarını gördükçe deliriyorum gına geldi . Savaş mavaş çıktığı yok arkadaş , bu Dünya bir savaşı daha kaldırmaz şöyle savaş çıkacak şöyle olacak böyle olacak demeyin milleti korkutmayın .

Trump işimize gelir, Trump iyi bir devlet adamı olabilir ama iyi bir yönetici değil Dolar düşecek ki düşmeye başladı bile.

ABD bir ülke değil, ülke şeklinde büyük bir şirkettir aslında. Yani başkan kim olursa olsun fark etmez, yönetim başkanın değil, o büyük şirket patronlarınındır. Bu patronların da çoğunluğunu Yahudiler oluşturur ve lobiler halinde ülkeyi yönetirler. Bu sebeple ABD'nin başına kim geçerse geçsin sonuç yine aynı olur.
Bununla beraber dünyada Emperyalizm ve Siyonizm ittifakı mevcut. Bu da; ülkeleri sömürmek ve topraklarına hakim olmak amacıyla bazı ülkelerde savaşların "terör" adı altında olmasını ve aslan payını bu ittifak üyelerinin almaları sonuçlarını doğurur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı