ABD seçimlerinin doğuracağı sonuç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eger baskan secilen kisi yani Trump ile anlasilabilirse ekonomimize katkisi olacaktir. Inanin artik dunya insanlari savas istemiyor, herkesin ben dahil istedigi huzur ve refah. Ben ölüme en yakin meslekteyim, ölüm gerci hepimize yakin. 3. Dünya savasi zaten cikacak buna engel olamayiz, suan yapilqn faaliyetler zaten birer savas ornegi. Sadece 150'den fazla ulke henuz birbirine girmedi. 3 kutsal din inancina gore 3. Dunya savasi ulkemizde bulunan Amik ovasinda cikacaktir, Melhemei Kubra bize gore, onlara gore ise Armageddon. Kazanan din-i mubin Islam ve muslumanlar olacaktir. Ama suan baktigimizda musluman ulkeler rezil durumda, iste bu savasta muslumanlarin uyanisi olacaktir denilmekte. Cogunlugunu yine Turk milleti sahiplenecektir, birilerine gore safsata ve hurafe olabilir fakat bunun icin calisiyorlar. Trump bey'in Israil'li bir milletvekili ile gorusup o milletvekilinin "Yeni ABD buyukelciligi Kudus'e acilmalidir" demesi ilginc. Temennimiz milletimizin bir an once gozunu acmasi ve cahillikten kurtulmasi. Farkindayim siz de benim gibi "Bu millet daha tarihini dogru duzgun bilmiyor nasil tekrar dunyaya hukmetsin ki?" Diyorsunuz. Evet bu maalesef boyle, fakat bir gun degisecegine eminim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı