Aç kalarak kilo verilir mi?

Aç kalarak kısa vadede hızlı kilo verirsin ama tekrar yemeye başlayınca hızla almaya başlarsın. Kilo vermek istiyorsan öğünleri atlama. Sadece kilo aldıran yiyeceklerden uzak dur ve spor yap. Zaten gençsin sen verirsin.

Bu aralar kilomu bayağı taktim 83 kiloyum 70'e inmek istiyorum pandemide yaptığım gibi aç kalma metodunu uygulayacağım her gün 1 dakikada plank yapsam üstüne ne kadar sürede kilo veririm ya da okuldan gelince az yesem kafam çok karıştı.

Kilo vermeye uygun besinler tüket (sulu meyve öneriyorum), yemek yerken bol bol su iç. Ama kendini aç bırakma. Evet kilo verebilirsin fakat sağlıksız.

Aç kalarak kısa vadede hızlı kilo verirsin ama tekrar yemeye başlayınca hızla almaya başlarsın. Kilo vermek istiyorsan öğünleri atlama. Sadece kilo aldıran yiyeceklerden uzak dur ve spor yap. Zaten gençsin sen verirsin.

Uzak dursam bile metabolizmam sağ olsun gene alıyoruz hani su içince bile kilo alıyoruz lafı varya gerçek oldu pandemide 80'e indim şimdi gene taktım kiloyu şekere tövbe ettim 70'e inene kadar ama. Ne yapacağımı bilmiyorum...

Bu aralar kilomu bayağı taktim 83 kiloyum 70'e inmek istiyorum pandemide yaptığım gibi aç kalma metodunu uygulayacağım her gün 1 dakikada plank yapsam üstüne ne kadar sürede kilo veririm ya da okuldan gelince az yesem kafam çok karıştı..
Aç kalarak değil az yiyerek kilo verebilirsin yaşın küçükse kilonu koruman bile kilo vermenden daha etkili olur.

Geri
Yukarı