AC Valhalla + Far Cry 6 82 TL

@Nowitzer @Kreinnar Far Cry Primal, Ghost Recon Wildlands ve Breakpoint, AC Revelations ve Rogue aldım 80 TL'ye iyi mi sizce? Birde Wildlands'a ''Narco Road DLC''si aldım fakat Fallen Ghosts DLC'si de gelmiş, nasıl oldu anlamadım :D
İkinci DLC nasıl geldi acaba ya :D. iyi yapmışsınız. Özellikle değerini kimse bilmez ama AC: Rogue çok iyi bir oyun.

İkinci DLC nasıl geldi acaba ya :D. iyi yapmışsınız. Özellikle değerini kimse bilmez ama AC: Rogue çok iyi bir oyun.
Hocam ben de anlamadım DLC kısmında gözüküyor kendisi :D Normalde sadece Narco Road almıştım.
1653232873661.png

Prince of Persia ve Splinter Cell serisi eksik kalmış onlar da alınır oynamadıysanız. Bir de Watch Dogs Legion eksik.
WD: Legion eksik değil. O bir oyun değil. Splinter Cell ve Prince of Persia ise gizlilerde. Onlar da var yani :D.
Hocam ben de anlamadım DLC kısmında gözüküyor kendisi :D Normalde sadece Narco Road almıştım.
Eki Görüntüle 1396282
Yazın olursa GR'ları co-op oynayabiliriz isterseniz :D. Oyun çok tatlı oluyor o zaman. Breakpoint'te 200 level bir çar var gerçi ama tekrar başlanır benim hoşuma gidiyor oyun :D.

Walhalla dawn of ragnarök alsam asıl oyunda içinde mi gelir? Ana oyun bende yok da.
Dawn of Ragnarök sadece genişleme paketini içeriyor, ana oyunu içermiyor.
Ana oyun + Ragnarök genişleme paketi için 224,5 TL değerindeki Assassin's Creed Valhalla Ragnarök Edition sürümünü almalısın. Yanına bir şeyler daha ekleyip LEGEND22 kuponunu kullanabilirsin, ben öyle yaptım.

Geri
Yukarı