AC Valhalla + Far Cry 6 82 TL

Aldıklarım bunlar @Nowitzer.
Ekran görüntüsü 2022-05-28 231252.png

Bende indirimden faydalanıp alışveriş yapmak istiyorum ama şöyle bir durum var Far Cry 6'dan önceki bütün oyunları oynadım bitirdim ve AC Valhalla'dan önceki bütün seriyi oynadım bitirdim.
Şimdi ben Far Cry 6 da eski oyunlardaki kötü karakterlerin de olduğu DLC'yi almak istiyorum hangi paketi almam gerek ve son olarak Valhalla'da DLC alınmalımı ?

Bende indirimden faydalanıp alışveriş yapmak istiyorum ama şöyle bir durum var Far Cry 6'dan önceki bütün oyunları oynadım bitirdim ve AC Valhalla'dan önceki bütün seriyi oynadım bitirdim.
Şimdi ben Far Cry 6 da eski oyunlardaki kötü karakterlerin de olduğu DLC'yi almak istiyorum hangi paketi almam gerek ve son olarak Valhalla'da DLC alınmalımı ?
Far Cry 6 hiç yoksa sizde bütün DLC'leri de kapsayan Far Cry 6 Gold Sürümünü almanız yeterli olur, sepeti 240 liraya tamamlayıp kuponla alırsınız. Gold Sürümünün içinde hem Far Cry 6 ana oyunu hem de bütün DLC'leri kapsayan Season Pass var. Valhalla DLC'leri hakkında da iyi diyenler var kötü diyenler var, değer mi pek bilemedim. Valhalla'nın mekanikleri ve oynanışı hoşunuza gittiyse alınabilir. Fiyatlar oldukça uygun çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı