Acer Nitro 16 AN16-41 çok ısınıyor

kerembb

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni aldığım Acer nitro 16 AN16-41 model laptopumun Raft'ı oynarken işlemcisinin çok ısındığını farkettim. Bilgisayarın güç modu dengeli modda iken kullanıyorum ayrıca Nitrosense yazılımında dengeli modundayken kullanmama rağmen Raftta en düşük ayarlarda işlemci 80 derecenin altına inmiyor. Size soruyorum bu bilgisayar arızalı mı servise göndereyim mi?

Merhaba, yeni aldığım Acer Nitro 16 AN16-41 model laptopumun Raft'ı oynarken işlemcisinin çok ısındığını fark ettim. Bilgisayarın güç modu dengeli modda iken kullanıyorum ayrıca NitroSense yazılımında dengeli modundayken kullanmama rağmen raftta en düşük ayarlarda işlemci 80 derecenin altına inmiyor. Size soruyorum bu bilgisayar arızalı mı servise göndereyim mi?

Güç modu FPS'i sabitliyor mu bilmiyorum, eğer sabitlemiyorsa FPS'yi sabitleyin. 90a kadar normal korkmayın.

ama oyunu en düşük ayarlarda oynuyorum. Güç modunu performans olarak değiştirirsem buna ek olarak Nitrosense yazılımından performans moduna alırsam 90 derece ve üstü olabiliyor.

Merhabalar, yeni aldığım Acer nitro 16 AN16-41 model laptopumun Raft'ı oynarken işlemcisinin çok ısındığını farkettim. Bilgisayarın güç modu dengeli modda iken kullanıyorum ayrıca Nitrosense yazılımında dengeli modundayken kullanmama rağmen Raftta en düşük ayarlarda işlemci 80 derecenin altına inmiyor. Size soruyorum bu bilgisayar arızalı mı servise göndereyim mi?
Bende 2 gün önce leptop aldım, Acer Nitro 5 AN515-58 bendede aynı değerler. ve bu değerler gayet normal. ekstra olarak kaliteli bir soğutucuda kullanmanı öneririm.

Bende 2 gün önce leptop aldım, Acer Nitro 5 AN515-58 bendede aynı değerler. ve bu değerler gayet normal. ekstra olarak kaliteli bir soğutucuda kullanmanı öneririm.
sizin işlemciniz kaç dereceyi görüyor? ayrıca oyunu en düşük ayarlarda mı oynuyorsunuz?

Az önce dying light oynadım, yüksek ayarlarda 80 derecelerde geziniyordu. tabii ben soğutucuda kullanmaktayım.
Senin oynadığın ayarlar yüksek ayarlar ve ben cihazı dengeli modda iken kullanıyorum ayrıca nitro 16'nın nitro 5'e göre daha az ısınması gerekmiyor mu?

Senin oynadığın ayarlar yüksek ayarlar ve ben cihazı dengeli modda iken kullanıyorum ayrıca nitro 16'nın nitro 5'e göre daha az ısınması gerekmiyor mu?
Evet daha az ısınması gerekiyor. oyunu orjinal mi oynuyorsun? bilgisayar bakımını en son ne zaman yaptın?

Geri
Yukarı