Acer Nitro 5 95 dereceyi görüyor

Furmark yapmıştım.

S

Sizce iade etmelimiyim? Çünkü kaldığım yerde hava da çok soğuk.
Programı bilmiyorum. O yüzden bana yük altında tek çekirdeğin GHz değeri ve işlemci sıcaklığı, çekirdek yükleri lazım. En basitinden Prime95 + HWinfo yeterli veri verir ancak tek sayfada sığmaz.

Haklısınız, ben de siz gibi düşündüğümden laptoptan kurtulup masaüstüne geçtim. Termal macun takviyesi de yapılsa zaten pomp out olacak.
Masaüstüyle okula gidemez, ses sistemini kucağına alıp etrafı rahatsız etmeden takılamaz. O yüzden gaming laptoplar revaçta zaten. Sırf oyun için alsa ve üniversite için hiç gereği olmasa masaüstü tabii ki işlevsel.

Programı bilmiyorum. O yüzden bana yük altında tek çekirdeğin GHz değeri ve işlemci sıcaklığı, çekirdek yükleri lazım. En basitinden Prime95 + HWinfo yeterli veri verir ancak tek sayfada sığmaz.
Dostum o baya zor bi iş galiba mavi ekran yedim uğraşırken.baska var mi bakabilecegim.

Dostum o baya zor bi iş galiba mavi ekran yedim uğraşırken.baska var mi bakabilecegim.
Mavi ekran yediysen sıkıntı var. Kodu neydi? Düzgün kurulum yapman lazım Windows olarak muhtemelen. RAM hatası olsaydı sistem takılırdı, sıcaklıktan olsaydı bilgisayar bir anda kendini kapatırdı ancak mavi ekranın bu durumlarda çok olduğunu hatırlamıyorum.

Mavi ekran yediysen sıkıntı var. Kodu neydi? Düzgün kurulum yapman lazım Windows olarak muhtemelen. RAM hatası olsaydı sistem takılırdı, sıcaklıktan olsaydı bilgisayar bir anda kendini kapatırdı ancak mavi ekranın bu durumlarda çok olduğunu hatırlamıyorum.
Dostum testi yapamadan yedim.Kolay bi uygulama yok mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı