Acer Nitro 5 AN515-55 alınır mı?

Bütçe
8 bin tl
Açıkçası Acer Nitro 5 ile Lenovo Gaming 3 arasında kaldım ve çok kararsızım. Ayrıca Lenovo AMD galiba Intel modeli de var neye göre onu tercih etmemi söylüyorsunuz?
Gaming 3 Nitro 5'e göre bir tık daha kaliteli. Ama Nitro 5'de üzmez sizi. İki laptopta gayet iyidir.
Dün açtığım konuda Gaming laptop önerisi aldım. Bugün ise aradığım özellikleri söyledim ve Nitro 5 alınır mı yoksa diğerleri daha mı iyi diye sordum. Ayrıca o kadar YouTube kanalına forumlara baktım en çok önerilen laptoplar onlar neden siz önermiyorsunuz? Bu fiyata öneriniz nedir?
Hocam Monster'ın bu bütçe ile olan laptopları Abra serisi. Abra serisi kötüdür. Anakartı yanan bile var. Kasası aşırı kalitesizdir. O yüzden önermiyoruz.

O zaman markaya değil ürüne göre önereceksiniz. Belirtmediğiniz husus Asus Tuf serisi laptoplarda ssd işlemcinin yanında olduğu için ısınarak ömürünün kısalmasına yol açıyor o yüzden önerilmiyor.

Dün açtığım konuda Gaming laptop önerisi aldım bugün ise aradığım özellikleri söyledim ve Nitro an 515 55 alınır mı yoksa diğerleri daha mı iyi diye sordum, ayrıca o kadar YouTube kanalına forumlara baktım en çok önerilen laptoplar onlar neden siz önermiyorsunuz? Bu fiyata öneriniz nedir?
Hocam bence şu laptop'a bir bakın çünkü yeni nesil amd mobil işlemciler fazla ısınmıyor ve 512gb m2 ssd var diğer boş sata 3 slotuna HDD veya SSD takabiliyorsunuz. Ram'de 32gb'ye kadar yükseltilebiliyor. Ryzen işlemcilerde TDP daha düşük olduğu için az güç tüketiyor pil performansı da üzmez.

Dün açtığım konuda Gaming laptop önerisi aldım bugün ise aradığım özellikleri söyledim ve Nitro an 515 55 alınır mı yoksa diğerleri daha mı iyi diye sordum, ayrıca o kadar YouTube kanalına forumlara baktım en çok önerilen laptoplar onlar neden siz önermiyorsunuz? Bu fiyata öneriniz nedir?

ASUS TUF, MSI, Casper, Monster, HP gibi markaların bu bütçedeki ürünlerini ısınma sorunu ve çeşitli donanım problemlerinden ötürü önermiyorum. Bütçeniz artarsa bu markalardan gerekli tavsiyeleri veririm ancak bu bütçede sadece Acer ve Lenovo öneriyorum.
Lenovo'nun ekran paneli Acer markasından daha hızlı ve daha kaliteli olduğu için Lenovo bir adım önde.

Arkadaşlar lenovo gaming 3 laptop , amd ve bazı özellikleri açısından farklı , yukarıdaki yazdığım yazıya göre sizce acer nitro 515 55'den ya da fiyatına göre diğer laptoplardan daha mı iyi , işletimci olarak 500 tl fazlasıyla inteli de var. Bilgim olmadığı için soruyorum , yükseltme var mıdır bir de.

Arkadaşlar lenovo gaming 3 laptop , amd ve bazı özellikleri açısından farklı , yukarıdaki yazdığım yazıya göre sizce acer nitro 515 55'den ya da fiyatına göre diğer laptoplardan daha mı iyi , işletimci olarak 500 tl fazlasıyla inteli de var. Bilgim olmadığı için soruyorum , yükseltme var mıdır bir de.
Anladım. Fakat yükseltmek için bir tek lenovo kalıyor eğer ısınma sorunu istemiyorsanız.

Amd olan modeli seçmeniz daha iyi olur. Özellik olarak bir fark yok hangisinin tasarımını daha çok beğendiyseniz onu seçin.

ASUS TUF, MSI, Casper, Monster, HP gibi markaların bu bütçedeki ürünlerini ısınma sorunu ve çeşitli donanım problemlerinden ötürü önermiyorum. Bütçeniz artarsa bu markalardan gerekli tavsiyeleri veririm ancak bu bütçede sadece Acer ve Lenovo öneriyorum.
Lenovo'nun ekran paneli Acer markasından daha hızlı ve daha kaliteli olduğu için Lenovo bir adım önde.
Acer ve lenovo arasında kaldım gerçekten fakat intel ve amd arasındaki farkı pek bilmiyorum ve acer 1650 , lenovo 1650 ti , peki firma olarak hangisi daha iyi güvenilir ve bana yardımcı olurlar ? bütçemi 8 bin 8500 diye max gösterdim , biraz daha zorlasam alabileceğim daha iyi bir laptop var mı ? Çok pahalı fakat 9999 acer nitro'yu çok beğenmiştim :(

Geri
Yukarı