Acer Nitro 5 servis yavaşlığı

Sn kodu olacak hocam snıd ile bulamaz. Kayıtlarına göre 3 gün de mesajla açılacak işleme almaları çok çok iyi ben de bu süreç sayfanın açılması bir hafta sürdü, babama mesaj geldi ve aradan bir hafta geçmişti tam. Tahminen sizinki daha kısa sürer, şu an onarım yapmıyor hala sırada yani onarım bir gün sürüyor genellikle. Dün sizinki gibi onarımdaydı, sabah gönderildi yazıyordu müşteri temsilcisi kargo numarasını verdi sonra o şekilde süreç.

Anladım hocam yani onarım yazsalar da sadece kayıt açmışlar gibi diyebiliriz.

Evet öyle ben RAM ve HDD taktırdım. 3-4 gün onarımda kaldı RAM ve HDD takmak 15 dakika bile almaz. Müşteri temsilcisi de bana öyle dedi hala sıra bekliyorsunuz gibisinden yani.

Koskoca Acer ve ASUS'un tek ve aynı servisi olması saçmalığı bayağı kötü bir durum ben ankaradayım başkente 1 tane açsalar işlemler daha kısa sürerdi kesinlikle.

Evet öyle ben RAM ve HDD taktırdım. 3-4 gün onarımda kaldı RAM ve HDD takmak 15 dakika bile almaz. Müşteri temsilcisi de bana öyle dedi hala sıra bekliyorsunuz gibisinden yani.

Hocam bir de RAM performansı nasıl oldu diye sormak istiyorum ürün elnizine ulaşınca buraya yazar mısınız FPS testlerini vs.

Hocam bir de RAM performansı nasıl oldu diye sormak istiyorum ürün elnizine ulaşınca buraya yazar mısınız FPS testlerini vs.
Tabii ki yazarım. Rami ben 2 kanal yaptım 3200 mhz 8x2. Ekran kartı kullanımına kadar çoğu şeyin artmasını bekliyorum. Gelince yazacağım. En ufak bir örnek 8x2 rami olan arkadaşımın ekran kartı benden kötü olmasına rağmen minecraft oynarken 64 chunk rahat oynuyor ama ben 8x1 olduğu için 24 chunk oynayabiliyorum.

Tabii ki yazarım. RAM'i ben 2 kanal yaptım 3200 MHz 8X2. ekran kartı kullanımına kadar çoğu şeyin artmasını bekliyorum. Gelince yazacağım. En ufak bir örnek 8x2 RAM'i olan arkadaşımın ekran kartı benden kötü olmasına rağmen Minecraft oynarken 64 chunk rahat oynuyor ama ben 8x1 olduğu için 24 chunk oynayabiliyorum.

Hocam laptopu HDMI ile başka bir ekrana takınca sadece GTX kullanılıdığı için FPS artmasını gördüm bunun nedenini araştırınca laptop ekranına dahili grafikle beraber çalışmasıymış.
( CS:GO'da 150-200 FPS alırken ekrana takınca 250-350 arası oldu ) gpuzden dahili GPU'nun tek RAM'le 64 Bit bant genişliğinde olduğunu gördüm çift RAM'le 128Bit olması çok büyük etkisi olur gibi sadece Dual olması değil 8 GB RAM DDR4'lü sistemlerde yetersiz kalıyor sadece masasütünde iken bile 3GB boş yer kalıyordu RAM'de DC + oyun zorluyordu sistemi.

Ben çok çektim SMS Infocomm'dan. Acer marka olarak iyi ama Türkiye'de anlaştığı servis iyi değil. Müdürü de kaba ve çakal. Ben THH ile iade ettim kurtuldum.

Ayrı etten eklemek isterim, servis olarak sorunu çözen ve kullanıcı hatan yoksa Lenovo BDH. Bilgisayarında kronik problem yoksa çözen bir servis, hoşuma gitti.

Ben çok çektim SMS ınfocomm'dan. Acer marka olarak iyi ama Türkiye'de anlaştığı servis iyi değil. Müdürü de kaba ve çakal. Ben thh ile iade ettim kurtuldum.

Ayrı etten eklemek isterim, servis olarak sorunu çözen ve kullanıcı hatan yoksa Lenovo bdh. Bilgisayarında kronik problem yoksa çözen bir servis, hoşuma gitti.

Hocam sorununuz neydi iadeye gidecek kadar ne oldu bahsedebilir misiniz mesla benim işlem o kadar uzar mı?

Benim 6 ay içinde 5 kere servise gitti ve sorunumu çözemeyip format atıp geri gönderiyorlardı. Kronik problemi vardı ve bilgisayar kullanmamı engelliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı