Acer Nitro 5'e hangi RAM alınmalı?

Problem çıkmaz, DUAL çalışır.

Kaynak paylaştım daha detaylı anlayabilmeniz için. Aynı Marka ve Rank'a sahip RAM Türkiye'de sisteme özel olarak satılıyor fakat fiyatı pahalı. Olabilecek her şeyi aynı olmasına özen gösteriyorum fiyat pahalıysa Rank'ı kafana takmaya gerek yok. RAM'in çipi Micron ise Micron olması veya Samsung kullanıyorsa buna dikkat daha önemli. CL, Voltaj, MHz ve Marka Çip'e bakılsa yeter.
Teşekkürler, sipariş edip teknik servise göndereceğim.

En sağlıklısı bu gibi, 1-2 hafta kullanamayacağız gibi ama olsun. Teşekkürler.
Yapmayın hocam 2 hafta sürmez, parça değiştirmiyorlar. Arızalı parça yurt dışından gelirse o kadar beklersin ancak. Benim toplam 4-5 güne mi ne geri geldi cihazım. 2 gün yolda kargo, 2 gün serviste bekletilsin sıra gelince hemen RAM'i takıp geri gönderiler.

Yapmayın hocam 2 hafta sürmez, parça değiştirmiyorlar. Arızalı parça yurt dışından gelirse o kadar beklersin ancak. Benim toplam 4-5 güne mi ne geri geldi cihazım. 2 yolda gün kargo, 2 gün serviste bekletilsin sıra gelince hemen RAM'i takıp geri gönderiler.
En kötü ihtimali de hesaba katıp söyledim, ne olacağı pek belli olmuyor. Ortalama 1 hafta sürer gibi. Teknik servisi aradığımda da minimum 7-10 gün sürüyor dediler.

En kötü ihtimali de hesaba katıp söyledim, ne olacağı pek belli olmuyor. Ortalama 1 hafta sürer gibi. Teknik servisi aradığımda da minimum 7-10 gün sürüyor dediler.
Hafta sonlara yakın gönderirsen o kadar sürer tabii hafta sonu çalışma yok. Mesela Çarşamba gönder kargo sayma Perşembe veya Cuma eline ulaşsa sıraya girecek en az 1 gün sonra zaten hafta sonu geliyor cihaz daha geç gelebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı