Acer yetkili servisinin Türkiye'de hırsızlık yapması

Karardan olumlu sonuç bekleme. Resmi kurumlarda delil esastır. Cihazı gönderirken üzerinde 16 GB bellek olduğuna dair kanıtın olması gerek. Bu arada 1 GB DDR4 bellek yok. Nasıl 8 GB DDR4 söküp 1 GB takabiliyorlar?

Sanırım Acer'a da Asus Ümraniye yetkili servisi bakıyor. Bu servisi kötülemek gibi olmasın ama hakkında çok şikayet duydum uzun süredir ram çalınma vakası zaten gırla dolu mutlaka işlerini yapıyorlardır ama bu sorunlar azımsanacak kadar değil. Teknisyenlik bir problem midir yoksa şubedeki yönetimsel bi sorun mu bilinmez.

@laislabonita Şube müdürü yaramıyor, yüz yüze sizin bilgisayara bakan servis elemanla konuşup durumu çözebilirsin. Benim de alt kasa kırılmıştı ücretsiz değişim sağlamıştım.

@feneresevdalı Bu durum bana da tuhaf geldi. :D

@kotlinist O zaman ilgilenen THH kurumu yavaşlık ve yoğunluk olabilir.

Benzer durumu bende yaşadım forumda da konu açmıştım bilirkişi lehime karar verdi fakat tebligat ve karar formu hala sisteme düşmedi mecburen bekliyorum. Acer ve ASUS teknik servisine SMS infocom teknoloji altında geçiyor orada işi bilen teknikerlik olduğunu sanmıyorum. Çoğu tüketiciyi mağdur etme derdinde.

Geri
Yukarı