Açık dünya oyunu önerisi

1. oyun deli etti sanırım direkt 3'ten başlamalıyım.

1. oyunun hikayesini özetle YouTube üzerinden izle. 2. oyunu oynayabilirsen dene yoksa onu da izle öyle 3. oyuna geç, sonra hikayeyi pek anlayamazsan sarmaz.

Ben de Monster Hunter serisini öneririm, eğer oyun sende varsa Steam'den beni ekle beraber oynarız. O oyunu oynayan düzenli bir arkadaşım yok.

The Witcher 3 güzel oyun oynarsan DLC'ler ile beraber oyna. RDR 2 daha bir üst segment tir. Grafik olarak oynanış olarak. Her ikisi de güzeldir. RDR 2'ye biraz sabredersen seversin. Oyunun oynanış yapısı biraz ağır. Alışman zaman alır. Yaratıklı açık dünya olarak dyingh lıght tavsiye ederim. Alien ısolatıon başka bir keyifli oyundur Epic ücretsiz vermişti tavsiyem olsun. Days Gone güzeldir. Son tavsiyem Batman serisidir. Saydığım oyunlarda RDR 2 hariç hepsini severek bitirdim. Birbirinden ayırmak zor.

Kingdoms of Amalur: Reckoning. Eskidir ama iyidir. En azından bir göz atın derim.
Borderlands (Ne kadar eskisini oynayabilirseniz o kadar eskiye gidin ya da direkt Borderlands 3 oynayın)
Mad Max (Kamp basıp adam pataklamak, yolda karşınıza çıkan düşmanları patlatmak falan filan işte)

Kesme deyince aklıma direkt dmc serisi geliyor onlara bakabilirsiniz.

1. oyunun hikayesini özetle YouTube üzerinden izle. 2. oyunu oynayabilirsen dene yoksa onu da izle öyle 3. oyuna geç, sonra hikayeyi pek anlayamazsan sarmaz.

Ben de Monster Hunter serisini öneririm, eğer oyun sende varsa Steam'den beni ekle beraber oynarız. O oyunu oynayan düzenli bir arkadaşım yok.
Monster Hunter yok kütüphanemde. Witcher için 2yi oynamayı deneyceğim zaten ucuz bir oyunmuş alıp denerim. Teşkkürler öneriler için. Monster Hunter oynayacağımı sanmıyorum ama oynarsam etiketlerim sizi.
Konudakilerden farklı olarak NieR: Automata™. Robot mobot kesiyorsun.
Robot mobatta olur teşekkürler :D.
The Witcher 3 güzel oyun oynarsan DLC'ler ile beraber oyna. RDR 2 daha bir üst segment tir. Grafik olarak oynanış olarak. Her ikisi de güzeldir. RDR 2'ye biraz sabredersen seversin. Oyunun oynanış yapısı biraz ağır. Alışman zaman alır. Yaratıklı açık dünya olarak dyingh lıght tavsiye ederim. Alien ısolatıon başka bir keyifli oyundur Epic ücretsiz vermişti tavsiyem olsun. Days Gone güzeldir. Son tavsiyem Batman serisidir. Saydığım oyunlarda RDR 2 hariç hepsini severek bitirdim. Birbirinden ayırmak zor.
RDr hariç oynamadım bakacağım teşekkür ederim. Bence de RDR 2 başyapıt.
Kingdoms of Amalur: Reckoning. Eskidir ama iyidir. En azından bir göz atın derim.
Borderlands (Ne kadar eskisini oynayabilirseniz o kadar eskiye gidin ya da direkt Borderlands 3 oynayın)
Mad Max (Kamp basıp adam pataklamak, yolda karşınıza çıkan düşmanları patlatmak falan filan işte)
Borderlands Epic vermişti indirip enemekten zarar gelmez bence. Teşekkürler...
Kesme deyince aklıma direkt dmc serisi geliyor onlara bakabilirsiniz.
DMC oynamak istiyorum ancak oyun çekici gelmiyodu ama şu an bu tarz oyun açlığı çekiyorum bakacağım ucuzsa :).

Tales of Arise (Eğer bütçe problemi varsa Tales of Berseria)
Final Fantasy 15
Grim Dawn. İzometrik severim diyorsan aradığın oyun
Yine başka izometrik Darksiders Genesis. Yanında birisi olursa tadından yenmez.
Lost in Random. Değişik bir oynanış mekaniği var. Deneyim etmeni tavsiye ediyorum. Ea oyunu. Gamepass'de var.
Nier serisi
Middle Earth serisi

Yeni konular

Geri
Yukarı