Adana Demirspor 1 - 1 Fenerbahçe

2 Şubat 2023: Galatasaray şampiyonluğunu ilan etti.
2 Şubat 2023: Yıllardır herkes Galatasaray'ın nasıl şampiyon olduğunu gördü.

Fenerbahçe ne kadar mücadele etse de operasyon çocuklarıyla olan maçı kazanamadı. İmza töreninde "ben hakem konuşmam" diyen adama, onu çıldırtıp kariyerinde ilk defa hakeme itirazdan kırmızı verildi. Malum takımların sevincinden de anlıyoruz ki onlar adalet değil ayrıcalık istiyorlardı, elde de ettiler.

Aynen bak Galatasaray yaptı:D. Adana Demirsporun başkanın APK ile bağlantısını bilmiyorsunuz sanki.

2 Şubat 2023: Galatasaray şampiyonluğunu ilan etti.
2 Şubat 2023: Yıllardır herkes Galatasaray'ın nasıl şampiyon olduğunu gördü.

Fenerbahçe ne kadar mücadele etse de operasyon çocuklarıyla olan maçı kazanamadı. İmza töreninde "ben hakem konuşmam" diyen adama, onu çıldırtıp kariyerinde ilk defa hakeme itirazdan kırmızı verildi. Malum takımların sevincinden de anlıyoruz ki onlar adalet değil ayrıcalık istiyorlardı, elde de ettiler.
Dostum 14 maçtır kazanıyor bu takım lütfen sen şimdi ilaçlarını al ve biraz dinlen yarın kendine gelirsin :DDD

Ya dedesever kardeşim bu senede şampuanlık gitti sen neyin peşindesin :D
Senin gibi boş laflar yapacak insanlarla konuşmayı tercih edip zaman ayırmak saçmaydı. Maçı izlemeyip maç hakkında konuşan bir insanın objektifliğini bilemeyiz zaten. Yine de teşekkürler.

Senin gibi boş laflar yapacak insanlarla konuşmayı tercih edip zaman ayırmak saçmaydı. Maçı izlemeyip maç hakkında konuşan bir insanın objektifliğini bilemeyiz zaten. Yine de teşekkürler.
Boş laf yapan sensin hiç bir yorumun mantıklı değil objektifte değilsin dikkat çekme çabaları neyse teşekkürler :D

Yeni konular

Geri
Yukarı