Adana Demirspor 1 - 1 Fenerbahçe

Galtasaraylıyım bizim gruptaki fenerbahçelilere gülücük attım. Yalnız sonda jesus kırmızı yedi sinirlendi de. Bu sene Fenerbahçe kzanacak gibi durmuyor.

Burada %128 Milyar dolarlık bir faul söz konusu idi. Konunun başında demiştim. Bu verilseydi belki skor değişebilirdi.
1675375985787.png

Doğru ama temas yok. Göremedim. Var diyen yorumcu var mı?
Var mı yok mu anlamadım bende. Detaylı incelenmesi lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maçı başından sonuna kadar izlemiş bir fenerli olarak o kadar tahmin ediyordum ki üzerimize bir şeyler oynanacağını onun için kendime söz verdim aşırı sinirlenmemek üzere neyse maçı izlerken ister istemez sözümde dursam elle oynamadan dolayı iptal edilen gol olayı, batsuayi'nin penaltısının verilmemesi olayı en sonda JJ hocanın bile çıldırması sonucu pişkin pişkin kırmızı göstermesinden sonra içten içe yine çıldırtmayı başardı hakem bozuntusu beni bu gece. Ya eline çarpmıyor bir tek biz mi körüz arkadaş nasıl pat diye elle oynama var diye vermezsin golü ya? en kötü gri pozisyon bu hakem neden çağırılmadı izlemesi için? bu nasıl bir saçmalıktır hem oyun olarak en zorlu deplasmanda hem de istatistiksel olarak hak ettiğimiz galibiyet elimizden alındı.

Yeni konular

Geri
Yukarı