Adata SU630 Yeni SSD'nin sağlığı aşırı derecede düştü

Hocam SSD ısınması fazla rastlanır bir durum değildir kasanızın hava akışının iyi olduğuna emin misiniz? 60 Çok fazla.
Corsair Delta Spec RGB kullanıyorum hocam hava akışı fena değil. SSD'yi fanın önüne koymayı düşünüyorum belki düzelir.

Garantiye gönderdiniz mi peki her hangi bir şekilde yardımcı olmuyorlar mı?

150 liraya almıştım. Kargo sürecinden dolayı garantiyle uğraşmak istemedim. 50-60 derece civarı oluyordu sıcaklığı. Samsung'a geçince 30 derecelere indi sıcaklık. Arada bir çalıştığı oluyor kısa süreliğine :D USB niyetine veri taşımak için kullanıyorum bazen.

Peki bana M.2 onerebilir misiniz yakın zamanda değiştiremesem de önerebileceğiniz modelleri yazarsanız sevinirim tercihim 480 ve 1 TB arası olur.

Hocam ben M.2 SSD aldım İncehesap indiriminden. 512 GB 3500/3000 okuma / yazma hızı var. 600-700TL idi. Anakartınız destekliyorsa M.2 SSD almanızı tavsiye ederim

Hocam aldığınız SSD ekte ki SSD mi acaba? Bende aldım yalnız henüz sisteme takmadım. Performansı hakkında bilgi verir misiniz?
Hocam aldığınız SSD ekte ki SSD mi acaba? Bende aldım yalnız henüz sisteme takmadım. Performansı hakkında bilgi verir misiniz?
Edit: fotoğraf eklenmemiş. Marka modeli adata xpg 8100

Yeni konular

Geri
Yukarı