Adata SU630 Yeni SSD'nin sağlığı aşırı derecede düştü

efewefe

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
SSD modelim Adata SU630 480 GB aldığım sistemle birlikte geldi sistemi ocağın 22'sinde aldım 5 ay olmuş ve sağlığı bu durumda Crystal diskmark testlerinde ise hiçbir sorun yok gibi görünüyor. Hızı tam anlamıyla alıyorum.

1593386175244.png

1593386365394.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Okuma/Yazma hızlarında problem yoksa programdan dolayı sağlığı öyle görünüyor olabilir. Kronik sorunlu model diye gömmeye gerek yok vaadettiği hızları veriyor sonuçta.

Okuma/Yazma hızlarında problem yoksa programdan dolayı sağlığı öyle görünüyor olabilir. Kronik sorunlu model diye gömmeye gerek yok vaadettiği hızları veriyor sonuçta.
Vaadettiği hızları vermesinin bir anlamı yok. Oyunlarda takılma yapıyor mesela. Bu sadece kronik sorunlarından biri, birçok sorunu var bu modelin. Kronik sorunlu demek kronik sorunlu demektir. Aklı olan zaten bu modeli tercih etmez.

Sorunlu olduğu için zaten hep hazır sistemlerde kullanılıyor ve fiyat sürekli indirimde.

Vaadettiği hızları vermesinin bir anlamı yok. Oyunlarda takılma yapıyor mesela. Bu sadece kronik sorunlarından biri, birçok sorunu var bu modelin. Kronik sorunlu demek kronik sorunlu demektir. Aklı olan zaten bu modeli tercih etmez.

Sorunlu olduğu için zaten hep hazır sistemlerde kullanılıyor ve fiyat sürekli indirimde.
Aklım yokken bundan aldım hiçbir oyunda SSD kaynaklı soruna maruz kalmadım. Her ay sağlık testi yapıyorum bir sorun çıkmıyor.

Geri
Yukarı