Adata XPG SX8200 PRO 512 GB vs Corsair 480 GB MP510

buqra11

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
ASRock Fatal1ty Z170 GAMING K4 isimli anakarta sahibim ve Adata XPG SX8200 PRO 512 GB ve Corsair 480GB MP510 arasında kaldım. Uzun süre kullanmak istiyorum fakat F/P olması da önemli benim için. Önerilere açığım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ADATA SSDler kronik sorunlu oluyor genelde. Bu modelde bilindik bir sorun yok ama sorun çıkmama olasılığıda %100 değil. Corsair almanı tavsiye ederim 1-1.5 yıldır MP310 modelini kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkmadı.
Şimdi Adata XPG SX8200 PRO diye forumda arama yaptım bu modelde de sorun yaşayanlar var.

ADATA SSDler kronik sorunlu oluyor genelde. Bu modelde bilindik bir sorun yok ama sorun çıkmama olasılığıda %100 değil. Corsair almanı tavsiye ederim 1-1.5 yıldır MP310 modelini kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkmadı.
Adata'ya laf ettirmem. "ADATA SSDler kronik sorunlu oluyor genelde." bilip bilmeden insanları yanıltmayın.

Adata'ya laf ettirmem. "ADATA SSDler kronik sorunlu oluyor genelde." bilip bilmeden insanları yanıltmayın.
ADATA SU630 ve SU650 kronik sorunlu. ADATA'da bunun farkında değişim yerine ücret iadesi yapıyorlar. Bilip bilmeden konuşan sensin hiçbir markanında fanboyu değilim senin gibi. Adata'ya laf ettirmezmiş nesin sen hisse sahibi mi?

ADATA SU630 ve SU650 kronik sorunlu. ADATA'da bunun farkında değişim yerine ücret iadesi yapıyorlar. Bilip bilmeden konuşan sensin hiçbir markanında fanboyu değilim senin gibi. Adata'ya laf ettirmezmiş nesin sen hisse sahibi mi?
"ADATA SSDler" 'ler' Eki mevcut onun için söyledim belirli model konusuna hiç bakmadım bile. Yani Adata güzel bir firma o konuda halen taviz yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı