Adata XPG SX8200 Pro 512GB vs Corsair Force MP510 480GB

psychothinker

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci(Mühendislik)
Corsair belleklerini Samsung' tan alıyor. Micron üreticisi ile bağları koptu galiba, o yüzden Corsair.

Corsair bir tık daha iyi ben de arada kalmıştım adata olan modeli alıp geçmiştim TBW değerleri dışında arada kayda değer fark yok.

Gelmesini çok uzun süre bekleyemem ama fiyat olarak ucuz dediğiniz gibi
Teşekkürler bu daha ucuzmuş
Corsair bir tık daha iyi ben de arada kalmıştım adata olan modeli alıp geçmiştim TBW değerleri dışında arada kayda değer fark yok.
TBW değerleri hangisinin daha uzun?

Satıcı Amazon Türkiye dostum 2-3 gün içinde gelir.

Corsair TBW değerlerinde daha iyi ama bu normal bir kullanıcıyı uzun vadede ne kadar etkiler bilemiyorum üstteki linklere göre aralarında 30-40 lira fark kalmış corsair alın geçin derim ben Adata olan modeli alırken 120 lira fark vardı aralarında.

Adata şans verebilirsin okuma yazma değerleri çok yüksek diğerine göre. XPG SSD ya da RAM de bir ödül mü almıştı ne hatırlayamadım ama iyi bir marka olma yolunda ya da oldu galiba. Samsung ve diğerleri olarak yorumluyorum ben Samsung almadıktan sonra ya da onun belleklerini kullanmıyorsa Kingston Adata Crucial pek farketmez gibi sorun yaşayan her marka da yaşıyor. Yüksek hız olanı alabilirsin garanti şartları falan değerlendirerek.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı