ADATA 512GB XPG SX8200 PRO vs. Corsair 480GB Force Serisi MP510

Hah işte bana böyle şeylerle gelin 😀 . Kaynağın neresi ? hocam resmi bir kaynak ise baya ciddi rakam. Evo plus bile 600 TB ömrü var yanlış hatırlamıyorsam.

Bu arada küçük bir uyarıda bulunayım. EVO Plus 500 GB olanı 300 TBW, 1 TB olanı 600 TBW sınırlı garanti veriyor. Olur da karar falan değiştirmeye kalkarsan aklında bulunsun.

Sevgili arkadaşlar sorun çözülmüştür 😀 Adata'yı almış bulunmaktayım iyikine almışım çünkü her 512 SSD tam kapasite çıkmıyor sistemi kopyalar iken farkettim 480 GB falan çıktı içinden. 480 GB alsam demekki daha düşük olacakmış alırken bunuda göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Herkese yorum ve önerileri için çok teşekkür ederim.

Bende XPG SX8200 Pro 512GB ürününü aldım ve tek bir şey söylüyorum bu bir canavar arkadaşlar :D Yakın zamanda bir testini forumda paylaşacağım, şuanlık çok memnunum. Boşuna lakabı "Samsung Killer" değil.

TBW değerinden haberim var ama Samsung EVO Plus serisinin bile TBW değerinin 300TBW olduğunu unutmayın. Yani MP510, Evo Plus'dan iyi mi o zaman? Hayır. Ben 5 yıldır Samsung SSD kullanıyordum, ırzına geçtim yine bir şey olmadı. Bu firmaların garanti süreçleriyle ilgili verdiği bir karar. Bu defa Adata'ya bir şans verdim ve pişman da olmadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı